Skladové a předváděcí vozy Mazda ihned odběru

Disponujeme širokou nabídkou skladových a předváděcích vozů Mazda, které jsou ihned k odběru. Naleznete u nás nejnovější modely, mezi něž se řadí například Mazda MX30, Mazda2, Mazda3, Mazda6, Mazda CX-3, Mazda CX-30, Mazda CX-5 nebo Mazda MX-5 a další.

Kromě vozů značky Mazda u nás naleznete také vozy Kia, Nissan. Využít můžete také možnost testovací jízdy, kterou si u nás předem telefonicky zarezervujte. nebo nás kontaktujte přes formulář.

Jak si na našich stránkách vybrat vůz podle svých požadavků? Nejprve si zvolte značku, zdali chcete předváděcí nebo skladový vůz, a následně si můžete vybrat model a další parametry, jako je převodovka, barva, palivo, pohon, výkon a objem motoru, počet najetých kilometrů i počet sedadel.

Proč si vybrat vůz právě z Auto Jeremiášova?

Naším základní stavebním kamenem je vysoká kvalita služeb, odbornost a důraz na profesionální přístup. Náš servis je vybaven tou nejmodernější servisní technikou, díky které si poradíme i s těmi nejnáročnějšími opravami.

Nabízíme komplexní služby od standardních servisních prohlídek, přes přezutí pneumatik, diagnostiku až po náročné opravy.

  • Autorizovaný prodejce vozů
  • Možnost testovací jízdy
  • Výhodné financování
  • Široká nabídka nových vozů
  • Nejmodernější servisní technika
  • Zkušený a pravidelně školený personál

Náhradní díly, příslušenství a doplňky

V Auto Jeremiášova máme k dispozici také náhradní díly, pneumatiky a doplňky pro vozy značky Mazda, ale i pro další značky (Kia, Toyota, Lexus atd.). V rámci našich služeb také nabízíme vykoupení vozu, sjednání výhodného financování i pojištění vozů.

Předváděcí a skladová auta Mazda ihned k odběru nabízíme na naší prodejně na adrese Praha 5, v ulici Jeremiášova 2599/1a. Na testovací jízdu se můžete objednávat zde nebo kontaktovat přímo naše prodejce.