Nissan Leaf

NISSAN Leaf – technologicky vyspělý, 100% elektromobil

 • Popis modelu
 • Výbava
 • Další podrobnosti
 • Cena od 759 000,-

Nový Nissan Leaf 2021 je technologicky vyspělý 100% elektromobil s ještě delším dojezdem a vyšším výkonem. Tento nejprodávanější evropský elektromobil má v roce 2021 dvě verze, tak aby byl schopen uspokojit požadavky různých životních stylů. Tyto dvě verze jsou: Nissan Leaf a Nissan Leaf e+.

Představení nového Nissan Leaf 2021

Nový Nissan Leaf nabízí různé dojezdové možnosti. Verze Nissan Leaf je určená pro jízdu ve městě a pyšní se dojezdem až 270 km, verze Nissan Leaf e+ s dojezdem až 385 km umožňuje dojíždění bez emisí.

Součástí vozu je služba Nissan Propilot, která se postará o rozjezd, zastavení a setrvání uprostřed jízdního pruhu. S podrobnou navigací a zcela novými aplikacemi pro chytré telefony zůstane posádka ve spojení s ostatními. Významnou výhodou jsou nulové emise.

Verze Nissan Leaf se 149 koňskými silami

Verze Nissan Leaf je nejprodávanější elektromobil v Evropě se 149 koňskými sila a nulovými emisemi i pro jízdu ve městě. Dopravní zácpa bude s technologiemi e-PedalTM a ProPILOT mnohem snazší.

Verze Nissan Leaf e+ s až 217 koňskými silami

Novinka roku 2019 Nissan Leaf e+ je vybavena inteligentní baterií a plně elektrickým motorem, který se může pyšnit výkonem až 217 koňských sil. Užijte si energickou jízdu s dojížděním bez emisí.

5 stupňů výbavy pro každého

Nový Nissan nabízí 5 stupňů výbavy pro každého: Nissan Leaf Acenta, N-Connect, Tekna a e+ Tekna. O nejlepší konektivitu se postará Nissan Leaf Acenta, ideální mixem je Nissan Leaf N-Connecta, technologickou ikonou se stal Nissan Leaf Tekna a nejlepším z nejlepších se stává Nissan Leaf e+ Tekna.

 • Nissan Leaf Acenta: kapacita baterie 40 kWh, max výkon až 150 k
 •  Nissan Leaf N-Connect: kapacita baterie 40 kWh, max výkon až 150 k
 • Nissan Leaf Tekna: kapacita baterie 40 kWh, max výkon až 150 k
 • Nissan Leaf e+ Tekna: kapacita baterie 62 kWh, max výkon až 217 k

Nový Nissan Leaf je tím pravým vozem pro všechny, kdo si chtějí užít zábavnou jízdu bez kompromisů s nulovými emisemi. Do města, na výlet, za rodinou, tam všude vás tento oblíbený technologicky vyspělý vůz spolehlivě, bezpečně a s maximální pohodlím doveze.

Nissan Leaf – dojezd a nabíjení

Nissan Leaf nabízí několik dobíjecích režimů – z domácí zásuvky, přes veřejné dobíjení, pomocí certifikovaného Wallboxu Nissan nebo prostřednictvím dobíjecí stanice Nissan Leaf. Dobíjení je rychlé a přizpůsobí se vašemu stylu života i jízdy.

Dojezd dosahuje u Nissanu Leaf až 270 km a u Nissanu Leaf e+ až 385 km. Tři dobíjecí režimy vám umožní dojet ještě dál a udržet výkon a sílu dlouho po dobití. Tyto jízdní režimy sledují, jak se vyvíjí vaše cesta. Pokud chcete dojet dál, zvolte režim Eco, pokud požadujete okamžité zrychlení, zařaďte režim D. Chcete dobíjet i za jízdy? Pak použijte režim B.

Spotřeba elektrické energie u Nissanu Leaf Acenta, N-Connect a Tekna činí 171 Wh / km. U Leaf e+ Tekna 185 Wh / km.

Skvělý design a všestranný styl

Nissan Leaf se vám stane všestranným společníkem, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám i vaší rodině. O pohodlnou jízdu se postará 5 sedadel, 435 litrů úložného prostoru a čistý dynamický design.

Aerodynamický design exteriéru

Výrazný aerodynamický exteriér vozu Nissan Leaf minimalizuje odpor vzduchu, „plovoucí“ střecha a zkrácená přední část v elegantních odstínech modré dokonale maskuje elektromobil.

 • Stylový zadní difuzor
 • Efekt plovoucí střechy
 • Typická přední maska V-Motion
 • Inteligentní přední LED světlomety

Technologie Intelligent Mobility přináší jistotu a připojení

Nejmodernější technologie Nissan Intelligent Mobility změní způsob, jakým se pohybujete po světě. Do vašeho vozu tato technologie přináší potřebné připojení, jistotu, komfort a nadšení. Řízení a cestování získá absolutně nový rozměr. S touto technologií budete lépe vnímat své okolí a pokud bude potřeba, sama vám pomůže.

Technologie E-Pedal TM Nissan

Zrychlení, zpomalení i zastavení jedním pedálem, to je technologie E-Pedal. Bezpečné a jednoduché řízení plné zábavy

Technologie Nissan Propilot

Technologie Propilot bude sledovat vůz před vámi a sama zrychlí nebo zabrzdí dle rytmu dopravy. Dopravní zácpy už nebudou tak nepříjemné jako dřív. Vy pouze musíte sledovat vozovku a asistovaně řídit.

Nissan Propilot Park

Technologie Nissan Propilot Park vám vůz sama zaparkuje pomocí zmáčknutí jednoho tlačítka. Konečně vás bude parkování bavit!

Jaké moderní bezpečnostní technologie Nissan Leaf nabízí?

 • Inteligentní nouzové brzdění s detekcí chodců
 • Inteligentní tempomat
 • Inteligentní systém upozornění na vybočení z jízdního pruhu
 • Hlídání mrtvého úhlu
 • Upozornění na objekty pohybující se za vozem
 • Inteligentní panoramatický kamerový systém

Komplexní služby konektivity

V novém Nissanu Leaf můžete propojit svůj svět. Disponuje totiž novou 8“ obrazovkou s komplexní navigací, která je srdcem multimediálního navigačního systému NissanConnect. Najdete zde pohromadě svou oblíbenou hudbu, informace i navigaci TomTom. To vše na dosah ruky.

Samozřejmostí je propojení s aplikacemi Apple CarPlay a Android Auto. S novou aplikací NissanConnect Services máte navíc na dosah vše, co potřebujete. Na dálku zapnete nabíjení, nastavíte teplotu a dohledáte parkování.

Elektromobil Nissan Leaf – rozměry

Jaké jsou rozměry u nového Nissan Leaf? Délka vozu je 4 490 mm, celková šířka 2 030 mm (se zrcátky) a celková výška 1 530 / 1 540 mm (dle modelu). Rozvor kol činí 2 700 mm a provozní hmotnost 1 505 – 1 726 kg (dle modelu). Tento elektromobil nabízí dostatek prostoru a pohodlí pro všechny cestující, zároveň se zvládne dynamicky pohybovat po městě.

Nissan Leaf testy a recenze

Nissan Leaf předčil všechna očekávání a testy i recenze na něj pějí chválu. Jedná se o spolehlivě a skvěle ovladatelný vůz s výborným dojezdem a řadou těch nejmodernějších technologií.

Dle testů je Nissan Leaf zábavné a hbité auto se sportovním designem, které si oblíbí rodiny s dětmi, ale také jednotlivci. Recenze označují Nissan Leaf za nejprodávanější elektromobil s prostorným interiérem i kufrem.

Nový Nissan Leaf 2021 – prodej v Auto Jeremiášova

Rádi byste si na vlastní kůži vyzkoušeli nový Nissan Leaf 2021? Zarezervujte si u nás testovací jízdu. Předváděcí vozy Nissan máme skladem plně k dispozici. Zajímá vás cena nového Nissan Leaf? Podívejte se na ceník.

Náhradní díly a doplňky na Nissan

V Auto Jeremiášova máme k dispozici náhradní díly a doplňky pro všechny vozy značky Nissan. Stačí kontaktovat našeho specialistu a zjistit si více informací o náhradních dílech a příslušenství pro váš Nissan.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Nikola Janoušová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz