Skladové a předváděcí vozy Kia ihned odběru

Nabízíme široký výběr skladových a předváděcích vozů Kia ihned k odběru. Naleznete u nás nejnovější modely, mezi které se řadí například Kia Ceed, Kia Ceed SW, Kia Niro, Kia ProCeed, Kia Rio, Kia Sportage, Kia Stonic nebo Kia Xceed.

Kromě vozů značky Kia v naší nabídce naleznete také vozy Mazda a Nissan. Vozy si můžete na vlastní kůži otestovat na testovací jízdě, kterou si u nás předem telefonicky zarezervujte nebo nás kontaktujte přes formulář.

Jak si na našich stránkách vybrat vůz podle svých požadavků? Zvolte si značku, zdali chcete předváděcí nebo skladový vůz, a následně si můžete vybrat model a další parametry, jako je převodovka, barva, palivo, pohon, výkon a objem motoru, počet najetých kilometrů i počet sedadel.

Proč si vybrat vůz právě z Auto Jeremiášova?

Zaměřujeme se na vysokou kvalitu a odbornost našich služeb a klademe důraz na profesionální přístup. V našem servisu disponujeme tou nejmodernější servisní technikou, díky které si poradíme i s náročnými opravami.

Poskytujeme komplexní služby od standardních servisních prohlídek, přes přezutí pneumatik, diagnostiku až po náročné opravy.

  • Autorizovaný prodejce vozů
  • Možnost testovací jízdy
  • Výhodné financování
  • Široká nabídka nových vozů
  • Nejmodernější servisní technika
  • Zkušený a pravidelně školený personál

Náhradní díly, příslušenství a doplňky

V Auto Jeremiášova máme k dispozici také náhradní díly, pneumatiky a doplňky pro vozy značky Kia, ale i pro další značky (Mazda, Nissan, Toyota, Lexus atd.). V rámci našich služeb také nabízíme vykoupení vozu, sjednání výhodného financování i pojištění vozů.

Předváděcí a skladová auta Kia ihned k odběru nabízíme na naší prodejně na adrese Praha 5, v ulici Jeremiášova 2599/1a. Na testovací jízdu se můžete objednávat zde nebo kontaktovat přímo naše prodejce.