Prodej nových automobilů Mazda – Praha 5 Stodůlky

Jsme prodejce automobilů Mazda s reputací jednoho z nejlepších autosalonů v České republice. Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Jsme vždy ochotni poradit a pomoci a protože se k nám mnoho zákazníků rádo vrací. Dobré zkušenosti s naší společností dokládá řada pozitivních recenzí.

V našich speciálních nabídkách najdete vždy možnost zakoupení nového nebo předváděcího vozu Mazda. Modelová řada značky se může pochlubit vozy, které uspokojí potřeby každého řidiče. Od malých městských aut, přes střední i velká SUV. V nabídce najdete také sportovní a manažerské vozy, které přinášejí maximální pohodlí a zážitek z jízdy. Hybridní vozy jsou zase šetrné k Vaší peněžence i životnímu prostředí. Výhodný nákup nových vozů Mazda najdete v sekci speciálních nabídek  .

Vozidlo si můžete také zakoupit na operativní leasing a pro firemní vozové parky máme fleetová řešení.

Kromě nákupu ideálního vozu Mazda mohou naši zákazníci využít výhodné financování, které se přizpůsobí Vašim možnostem. Přejete si více informací o prodeji nových vozů značky Mazda nebo o možnostech financování? Neváhejte oslovit našeho specialistu.

ZÁNOVNÍ A OJETÉ VOZY – PRODEJ A VÝKUP

Hledáte ojeté auto na prodej v perfektní kondici? Prohlédněte si naši nabídku pečlivě zkontrolovaných vozů. Specializujeme se na výkup vozů po 1. majiteli s nízkým nájezdem. Při nákupu ojetého vozu od naší společnosti můžete využít výhodného financování i pojištění od renomovaných pojišťoven za velmi příznivých podmínek.

Při nákupu nového, nového, předváděcího nebo ojetého vozu rádi Vaše vozidlo vykoupíme, buď standardním způsobem, nebo ve formě protiúčtu.

MAZDA – AUTORIZOVANÝ SERVIS – Praha 5 Stodůlky

Zajišťujeme kompletní servis vozů Mazda, včetně pravidelné údržby a výměny spotřebního materiálu. Využít můžete také přezutí a úschovu pneumatik, mytí auta. Samozřejmostí jsou úkony jako výměna oleje, filtrů, brzd, tlumičů rozvodů, drobné opravy nebo komplexní úkony včetně generálních oprav motorů a převodovek. Řešíme také poškození po krupobití nebo škrábance z parkoviště, mechanické poruchy a závady elektroniky a elektroinstalace.

Zajišťujeme STK a měření emisí, případně přípravu vozu na STK, opravu automobilu po nehodě včetně vyřízení pojistné události. Nabízíme také půjčení náhradního vozidla během servisu nebo oprav.

MAZDA: NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nabízíme originální náhradní díly pro všechny modely automobilů Mazda. Kromě náhradních dílů Vám nabídneme také příslušenství pro automobily Mazda například tažná zařízení, kola z lehkých slitin, střešní nosiče nebo střešní boxy. Jedete na dovolenou nebo delší výlet? Pak vás určitě zaujme půjčovna střešních boxů.

MAZDA NA PRAZE 5 STODŮLKY: MÁME OTEVŘENO OD PONDĚLÍ DO SOBOTY

Naše provozní doba je pro zákazníky příznivá: prodej nových i ojetých vozů je Vám k dispozici každý všední den od 08:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 09:00 do 13:00 nebo po telefonické domluvě s našimi prodejci, prodej náhradních dílů a servis je v současné době otevřen od 07:00 do 18:00 hodin. Čeká na Vás příjemné prostředí a tým zkušených profesionálů, kteří Vám ochotně pomohou a poradí. Přijet si svou návštěvu domluvit s předstihem? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Najdete nás na adrese:

Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Telefon: +420 251 119 011
E-mail: info@autojeremiasova.cz