MAZDA CX-5

MAZDA CX-5

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 560 900,-

Představení Mazda CX-5

Když v roce 2012 světoznámá japonská automobilka představila a uvedla do prodeje nový model Mazda CX-5, byla to přelomová událost nejen pro ni, ale také celou kategorii malých SUV automobilů. Jednalo se o první model, kde Mazda použila technologii Skyactiv a design KODO. Ty jsou od té doby součástí každého nového vozu značky Mazda. Automobilový gigant pak představil několik dalších modelů tohoto svého přelomového vozu, jako byla například Mazda CX-5, verze 2014. Rok 2015 pak přinesl ze země vycházejícího slunce další upravený a modernizovaný model. Nová Mazda CX-5 pokročila ještě dále na cestě za jedním z nejlepších malých crossoverů na trhu. Automobil se při řízení chová jako sportovní vůz se všemi svými přednostmi, které pocítíte například v zatáčkách. Má perfektně odladěný podvozek, příjemné řízení a skvěle fungující pohon všech čtyř kol. Již standardní užití technologie Skyactiv se dotýká nejen motorů, ale například také převodovky, podvozku nebo karosérie. Mazda pomocí této série inovací, které dlouhodobě představuje a používá, neustále snižuje spotřebu svých automobilů. Díky bezpečnostní technologii i-ACTIVSENSE pak patří nejnovější Mazda CX-5 mezi nejbezpečnější vozy na světě.

KODO – Duše v pohybu

Oproti modelu z roku 2014 je nová Mazda CX-5 mnohem modernější a inovovanější, což způsobují především typické sportovní a elegantní designové rysy exteriéru. Ten je tvořen v novém stylu KODO – Duše v pohybu. Mazdu CX-5 poznáte na první pohled podle energických křivek přední masky a energického tvaru vnějšího osvětlení. Celý design této Mazdy vychází tvaru těla a elegantního, ale zároveň dravého pohybu geparda. Interiér vozu má pak několik velkých předností, kterými si vás Mazda CX-5 získá hned po prvním svezení: pohodlnost, praktičnost, komfort, mnoho místa a chytře řešené úložné prostory.

Recenze a testy Mazdy CX-5

U recenzentů z řad odborné veřejnosti i automobilových redaktorů si nově upravená Mazda CX-5 nevedla vůbec špatně, naopak. V březnu 2015 ohodnotil po redakčním testu server Autorevue.cz úpravy Mazdy CX-5 jako „povedený facelift“, u kterého zůstaly zachovány skvělé vlastnosti tohoto kvalitního SUV, ale přibyl tišší interiér a komfortnější podvozek, a navíc možnost výkonnějšího motoru. A nejednalo se o zdaleka jediný pozitivní test, který výborné jízdní vlastnosti a elegantní design vozu ocenil.

Motorizace Mazdy CX-5

Nová Mazda CX-5je v prodeji se dvěma typy motorů. Jedná se o zážehový benzinový motor 2.0 SKYACTIV-G a 2.5 SKYACTiVE-G, dále pak vznětový dieselový motor 2.2 SKYACTIV-D s manuální i automatickou šestistupňovou převodovkou SKYCTIVE-DRIVE. Co se vybavenosti týká, jsou na trhu 5 variant vozu: Emotion, Challenge, Takumi, Revolution a Revolution TOP.

Nová Mazda CX-5 je nabízena se dvěma typy motorů – zážehový benzinový motor a vznětový dieselový motor. Tento vůz si oblíbí každý, kdo hledá vysoký výkon a úsporu paliva. Maximální rychlost činí až 208 km v hodině.

Ceník Mazda CX-5

Ceny zcela nové Mazdy CX-5 se pohybují od 532.900 Kč do 919.400 Kč dle specifikací vozu. Podrobnější informace, jako jsou cena, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy CX-5 naleznete na našem webu pod odkazy “CENÍK (PDF)” a “BROŽURA (PDF)”. Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mazda, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Podrobnější informace, jako jsou cena, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy CX-5 naleznete na našem webu pod odkazy “CENÍK (PDF)” a “BROŽURA (PDF)”. Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mazda, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Mazda CX-5

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mazda. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma. V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mazda jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mazda CX-5

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži. Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mazda CX-5, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy. Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi. Kontaktujte naše prodejce vozů značky Mazda na telefonním čísle +420 251 119 011. Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Kristýna Kubů

Prodejce
tel.: 733 129 599
kubu@autojeremiasova.cz