MAZDA CX-5

 

MAZDA CX-5

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 583 900,-

Drive together – společná radost z jízdy

Zažijte nový rozměr potěšení z jízdy v nové Mazdě CX-5. Nejnovější kompaktní SUV Mazda s kompletně přepracovaným designem interiéru i exteriéru poskytuje komfort a pohodlí jak pro svého řidiče, tak i pro spolujezdce. Nová Mazda CX-5 je navržena a sestavena tak, aby každému dopřávala požitek z jízdy a aby všichni lidé na palubě zažili pocit Jinba Ittai – hluboké souznění a jednoty s vozem.

Díky designu KODO a bezkonkurenčnímu zpracování je nádherná karosérie vozu navíc podtržena novou barvou Soul Red Crystal. Prostorná kabina zaměřená na osoby je uvnitř tichá, dokonale zpracovaná a přináší prvotřídní komfort Vám i všem cestujícím. Dokonale se hodí na dlouhé zábavné výlety s rodinou a přáteli. Přináší pokročilou bezpečnostní technologii i-ACTIVSENSE, díky níž se všichni mohou uvolnit a užívat si jízdu. Podělte se o dokonalý požitek z jízdy.

KAROSERIE SKYACTIV nové Mazdy CX-5 patří mezi nejbezpečnější a z hlediska pohotovostní hmotnosti mezi nejlehčí ve své třídě. Vylepšení zavěšení, odhlučnění a PODVOZKU SKYACTIV přispívají k tišší, kultivovanější a pohodlnější jízdě.

Výkon

Toto SUV navržené a postavené na základě velmi pokročilé technologie SKYACTIV dosahuje úžasné hodnoty spotřeby paliva a nízkých emisí CO2 začínajících na 132 g/km. Bylo dosaženo vyšší úrovně komfortu a lepší ovladatelnosti díky lepšímu podvozku a G-Vectoring Control.

Inovativní systém G‑Vectoring Control zpřesňuje, kultivuje a zjemňuje řízení a ovladatelnost vozu. Systém pohonu všech kol i‑ACTIV pak přináší nejvyšší míru kontroly a díky 27 čidlům sledujícím 200krát za sekundu stav vozovky zasáhne vždy, když budete potřebovat dokonalou trakci.

Motory Mazda se vyznačují vysokými výkony, vynikající spotřebou a nízkými emisemi. Naftový motor SKYACTIV-D 2.2 je stejně živý jako benzínová jednotka a dosahuje spotřeby 4,9 l / 100 km. Benzínový motor SKYACTIV-G 2.0 s přímým vstřikováním má jeden z nejvyšších kompresních poměrů na světě s hodnotou 14 : 1 a umí jezdit již za 5,6 l / 100 km.

Infozábava

Vytváření úzkého a vzácného propojení mezi řidičem a vozem pokračuje díky intuitivnímu systému infozábavy a konektivity MZD Connect od Mazdy. Prostřednictvím 7”barevného dotykového displeje nebo kruhového HMI ovladače budete mít velmi snadný přístup k hudbě, sociálním médiím, mapám, kontaktům a aplikacím.

Rozhraní kruhového HMI ovladače umožňuje intuitivní ovládání systému jednoduchým otáčením, aniž byste museli přestat sledovat vozovku.

Vyšší bezpečnost

Přístup Mazdy k bezpečnosti přináší špičkovou ochranu pro Vás a Vaše cestující. Pokročilé bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE Vás odměňují vyšším řidičským potěšením Jinba Ittai.

Zatímco si budete užívat jízdu, kamery a čidla Vám dodají sebedůvěru, protože včas odhalí rizika a tím minimalizují pravděpodobnost nehody. Nová Mazda CX-5 přináší nejnovější adaptivní tempomat Mazda a projekční Head Up displej s funkcí rozpoznávání dopravního značení, který promítá rychlostní omezení a další dopravní značky přímo na čelní sklo řidiče a tak zvyšuje jeho informovanost a bezpečí.

 Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz