Opravy a výměny autoskel

Poskytujeme profesionální služby v oblasti oprav a výměn autoskel. Vyměníme čelní, boční, zadní i jiná autoskla u všech značek vozidel. Klademe důraz na vysoce kvalitní služby, přesnost a rychlost.

Servis autoskla – moderní technologie a vybavení

Pro servis autoskla disponujeme moderními technologiemi a vybavením. Výměnu autoskla provádějí profesionální technici s bohatými zkušenostmi. Používáme specializovaná zařízení, díky čemuž je instalace skla přesná a výsledek vysoce kvalitní.

Navíc spolupracujeme s výrobci originálních skel a instalujeme pouze certifikované materiály. Provádíme jak opravy, tak i výměny okna.

Efektivní oprava autoskla

Opravy autoskel provádíme v případech, kdy je sklo pouze drobně poškozené. Stačí, aby zpod kola projíždějícího auta vylétl kamínek přímo do vašeho skla a prasklinka nebo trhlina je na světě.

Pokud se jedná o drobné poškození, lze jej opravit bez nutnosti výměny skla. Důležité je tuto situaci řešit rovnou, protože postupem času se může trhlina zvětšovat a kompletní výměna autoskla vás nemine.

Oprava autoskel a čelních skel všech značek

Při opravách autoskel je naší nejčastější činností oprava právě čelního skla. Provádíme servis autoskel všech značek.

Oprava trhlin na skle

Před tím, než se rozhodneme pro opravu čelního skla, nejprve posoudíme, zda je trhlinu možné opravit. Pokud je poškození větší, opravu nedoporučujeme, protože v takovém případě nemusí být efektivní. Řešením je pak z důvodu bezpečnosti výměna autoskla. Pokud je poškození skla opravitelné, přistupujeme k odbornému servisu okna.

Odborná výměna autoskla

Výměna autoskla je pro nás běžnou činností. K výměně používáme nejmodernější technologie a postupy. Můžeme vám tak garantovat kvalitní provedení a rychlé termíny. Provádíme jak výměnu čelního autoskla, tak i bočního a zadního okna.

Vždy klademe důraz jak na kvalitu používaných materiálů, tak i na špičkové provedení výměny. Našim cílem je, aby pro vás servis autoskla proběhl bez starostí. Proto pokud máte pojištění, které kryje poškození skla u vozidla, určitě nám to oznamte. Pomůžeme vám co nejrychleji vyřešit pojistnou událost a autosklo vyměníme za nové. Vy tak ušetříte čas za návštěvu pojišťovny a papírování.

 

Výměna čelního autoskla

Vyměníme vám čelní autosklo jakékoliv značky automobilu. Používáme moderní technologie a dbáme na precizní a rychlou práci.

Výměna bočního skla

Provádíme také výměnu bočních oken u mnoha typů vozidel. Vždy klademe důraz na odborné provedení instalace. Samozřejmostí je úklid interiéru vozu po instalaci a zprovoznění systému stahování okna.

Výměna zadního okna nebo jiných oken

Dále vyměníme za nové také zadní okno, které bývá málokdy opravitelné. Postup se shoduje s výměnou čelního autoskla. Všechny výměny provádějí naši profesionální a zkušení technici.

Proč si nechat autosklo vyměnit nebo opravit u nás?

Při opravě nebo výměně autoskla vždy dbáme na vysokou kvalitu odvedené práce. Používáme ty nejlepší materiály od prověřených výrobců a disponujeme nejmodernějšími technologiemi a osvědčenými postupy.

Servis autoskla se snažíme provést precizně, ale zároveň v nejkratším možném termínu. Před samotnou opravou nebo výměnou nejprve posoudíme míru poškození a poté doporučíme způsob, jak autosklo servisovat, čímž šetříme vaše peníze. Vždy se snažíme, pokud je to možné, upřednostnit opravu autoskla, před výměnou.

Pomůžeme vám také s administrativou ohledně pojištění, a ušetříme tak váš čas při vyřizování s pojišťovnami. Výměna autoskla není sice nejlevnější záležitostí, ale pokud ji máte v pojistce zahrnutou, pojišťovna vám ji uhradí, a vy tak můžete opět bezpečně jezdit s neporušeným autosklem.

Máte zájem o opravu nebo výměnu autoskla? Neváhejte nás kontaktovat.