Mazda CX-60: náš první plug-in hybrid model

CRAFTED IN JAPAN

Mazda CX-60, vyrobená našimi mistry designu v Japonsku, představuje vše, co jsme za posledních 100 let zapracovali do naší DNA. Nová robustní architektura je vybavena pohonem všech kol pro dosud nevídaný sportovní charakter a celou řadou nových technologií zaměřených na řidiče. Objevte v on-line showroomu vytříbenou eleganci, která odráží naše jedinečné japonské dědictví.

Vybrat si můžete řadový šestiválec 3.3 e-Skyactiv D naftový motor. Poskytuje dokonalou rovnováhu mezi nízkými vibracemi, kterými jsou řadové motory známé, spolu s nízkými emisemi a vynikající spotřebou paliva a zároveň poskytuje silný točivý moment, který je zřetelně cítit i při rychlosti.

Využijte maximální hmotnosti brzděného přívěsu 2500 kg u doplňkového poloelektrického tažného zařízení, které až do aktivace zůstane skryté. Systém řízení stability přívěsu modelu Mazda CX-60 a režim Towing jsou zárukou stability a naprosté kontroly, protože inteligentně potlačují náklon a kmitání přívěsu. 

Toto původní příslušenství Mazda má dostatečnou nosnost pro dvě těžká elektrokola a přitom je lehké a snadno se montuje. Pohodlně se složí do zavazadlového prostoru bez nutnosti sklápět zadní sedadla, takže ušetří prostor v kabině a zjednoduší parkování. Pro snadný přístup do zavazadlového prostoru ho sklopte – a v případě potřeby můžete díky 1500W zásuvce své elektrokolo nabíjet.

Mazda CX-60 je naším prvním modelem dostupným jako plug-in hybrid. Nabízí vše, co se týká výkonu, dojezdu a spotřeby paliva. Kromě klidu, který vám přinese jízda v autě s nižším dopadem na životní prostředí, vás jistě potěší i to, že na baterii je poskytována 6letá záruka.

Zdroj: Mazda ČR