KIA Ceed SW

Cena od 499 980,-

Kia Ceed Sportswagon

Při obnově rodiny Ceed se své nové řady dočkal i oblíbený kombík Kia Ceed SW. Co nového přináší tento oblíbený rodinný vůz?

Kia Ceed SW – kombík pro celou rodinu

Kia Ceed Sportswagon se od běžné Kia Ceed liší na první pohled svým větším kufrem. Je tak přívětivější pro větší rodiny. Kia Ceed SW bude Váš věrný společník, ať už jedete s dětmi do školy, na nákup, nebo třeba o víkendu na rodinný výlet.

Výbava přesně podle Vašich požadavků

Nová Kia Ceed SW přijíždí na český trh v několika verzích výbavy, které se od sebe liší motorizací a jinými doplňky. Výkon Kia Ceed Sportswagon tak může být od 100 koní až po hezkých 160 koní ve vyšších verzích výbavy. Kromě řady Spin je navíc k dispozici i mild-hybridní verze (MHEV) 1.6 CRDi SCR MHEV o výkonu 136 koní.

 • Comfort – základní verze výbavy, s vyhřívanými, elektricky ovládanými zpětnými zrcátky, LED denním svícením a aktivním systémem pro jízdu v pruzích. Volitelně i dotykové 8” rádio s podporou Android Auto/ Apple CarPlay a zadní parkovací kamerou.
 • Spin – tato verze disponuje vším, co nabízí verze předchozí, ale k tomu nabídne i vyhřívaná přední sedadla a volant, který je navíc potažený kůži, přední mlhová světla a 16” hliníkové disky kol.
 • Exclusive – řada Exclusive je určena pro milovníky pohodlí, aniž by příliš zatížila Vaši peněženku. Její součástí je dvouzónová automatická klimatizace, aby se všichni ve voze cítili příjemně, elektrochromatické zpětné zrcátko a dešťový senzor.
 • TOP – tato verze je připravena všechny oslnit pomocí svých hlavních Full LED světlometů ve tvaru tří šípů a automatickým přepínáním dálkových světlometů. Propojte se se svým vozem díky mobilní aplikaci UVO Connect a zároveň si svůj smartphone nabijte pomocí bezdrátové nabíječky.
 • GT-Line – zapomeňte na klíče. Vrcholná verze GT Line nabízí bezklíčový přístup do vozu Smart Key a startovací tlačítko. Nebudete tak muset hledat po kapsách klíč, když máte plné ruce nákupu. Díky integrované 10,25” GPS navigaci se navíc na svých rodinných výletech neztratíte. A pro absolutní požitek z jízdy je vůz vybaven prémiovou soustavou reproduktorů JBL.

Elegantní a nepřehlédnutelný vzhled

Nová Kia Ceed SW je vůz, za kterým se kdekdo ohlédne. Už zepředu je jasné, že Ceed Sportswagon chce zacílit na sport, který má ve jméně. Originální maska chladiče připomíná tygří čumák a je doplněn o chromované accenty ve tvaru otevřených křídel. Ve tmě zaujme především svými Full LED světlomety do tvaru tří šípů, díky kterým se světelná stopa tohoto vozu jen tak neztratí. Oproti jiným vozům z rodiny Ceed je SW samozřejmě mohutnější, díky svému zvětšenému zavazadlovému prostoru.

Interiér, ve kterém je radost trávit čas

Při usazení do prostorného interiéru Kia Ceed Sw na Vás dýchne prostornost a kvalita. Už žádné mačkání se do malé sedačky, aby se za Vás někdo vešel. Do tohoto vozu se vejde vše. Zvolit si můžete v souvislosti s výbavou třeba sedadla z umělé kůže, prémiovou JBL hudební sestavu a černé čalounění stropu.

Bezpečnost pro celou rodinu

Jedním z nejdůležitějších parametrů auta je jeho bezpečnost. Nová Kia Ceed SW je vybavená celou řadou bezpečnostních prvků, v závislosti na výbavě a volitelných balíčcích. V základu jsou všechny Kia Ceed SW vybaveny:

 • Systém sledování únavy (DAW)
 • Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)
 • Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)
 • Automatické přepínání dálkových světlometů (HBA)
 • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) s detekcí automobilů a chodců
 • Tempomat s omezovačem rychlosti

Pro výbavu TOP a GT-Line je navíc k dispozici balíček Tech, jehož součástí je:

 • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) s detekcí automobilů, chodců a cyklistů
 • Pokročilý adaptivní automat (SCC) + Stop&Go
 • Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
 • Varování pro bezpečné vystupování SEW
 • Asistent pro jízdu na dálnici HDA
 • Upozornění na přijíždějící auta v příčném směru s možností zásahu do řízení (RCCA)
 • Systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím BCA-R

Rozměry Kia Ceed SW

Kia Ceed SW je vůz, který se jen tak neztratí. Má výšku 1465 mm, šířku 1800 mm a délku 4600. Objem zavazadlového prostoru je 625 litrů (512 l pro modely MHEV) a pokud Vám ani toto nestačí, po sklopení sedadel si můžete užít prostoru až 1694 litrů (1581 l pro modely MHEV).

Cena Kia Ceed SW

Ceny vozů Kia Ceed SW jsou jedním z důvodů, proč byla předchozí generace rodiny Ceed  v Česku tak oblíbená. Stejně tak jsou nízké i náklady na údržbu a provoz, i cenách náhradních dílů. Podrobnější informace o cenách, spotřebě a rozměrech, informace k příslušenství a doplňkům k vozu Kia Ceed SW naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Kia, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Kia Ceed SW

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství, jako jsou například: tažné zařízení, střešní nosiče, autopotahy, vana do kufru, litá kola, bezpečnostní matice, koberečky, osvětlení prostoru, vana do zavazadlového prostoru a mnoho dalších.

Projeďte se v nové Kia Ceed SW

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto máme pro připravené pro všechny zájemce o Novou Kia Ceed SW předváděcí vozy. Můžete do nich nejen usednout, ale také se vydat na testovací jízdu.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů Kia

Filip Kopecký

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů Kia; Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz