Kia ProCeed

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 699 980,-

Nová Kia ProCeed

Zcela nová Kia ProCeed v sobě snoubí špičkový design a všestrannost, sportovní styl a prostornost vozu kombi.

První věcí, kterou zaznamenáte na odvážném designu nového modelu Kia ProCeed, je inovativní druh karoserie – kombinuje totiž vzrušení a eleganci kupé s praktickou vytříbeností sportovního kombi. Podívejte se z větší blízkosti a kochejte se nízkou linií střechy, která směrem k zádi dramaticky klesá. Nepřehlédnete ani aerodynamické kontury výrazně tvarované karoserie. To vše propůjčuje modelu ProCeed sportovní charakter a výjimečný půvab – završený okouzlujícími 18“ koly z lehké slitiny. Proto dravější řidiči nedali dopustit na tento sportovně laděný vůz Kia ProCeed. Na jeho novou generaci, která dostala zcela nový vzhled…

Obdivujte neohroženost jeho sportovního charakteru

Kamkoli zcela nová Kia ProCeed přijede, tam její neohroženost zanechá trvalý dojem. Největší podíl na tom mají zejména jedinečné zadní svítilny LED s funkcí pro denní svícení, které jsou dokonale integrovány do elegantní siluety karoserie. Na ProCeed je radost pohledět i díky zadnímu nárazníku, rozdělenému do dvou úrovní, a dvěma koncovkám výfukové soustavy, které navíc zajistí příjemný zvukový doprovod.

Užívejte si univerzálnosti, kterou přináší opravdový prostor

U nové karosářské verze Kia ProCeed nikdy nebudete muset obětovat styl kvůli prostoru. ProCeed totiž nabízí nejen více prostoru pro všechny cestující, ale rovněž velkorysý zavazadlový prostor, který se s objemem 594 litrů řadí mezi největší v segmentu. Mezi jeho přednosti patří ovšem také mimořádná univerzálnost. Opěradla zadních sedadel jsou dělena v poměru 40 : 20 : 40 a jejich sklopení se ovládá dálkově odjišťovacími páčkami. Přístup do zavazadlového prostoru usnadňuje víko pátých dveří s automatickým ovládáním. A co víc, s mnoha dalšími odkládacími schránkami disponuje ProCeed nápady, jak Vás posunout ještě dál.

Udržujte spojení se světem kolem Vás

V pohybu, a přesto vždy ve spojení – vyspělé technologie jsou v novém modelu Kia ProCeed jednoduše samozřejmostí. Vyberte si cíl na 8“ dotykovém displeji s navigačním systémem. Jeho součástí je 7 let aktualizací mapových podkladů, díky nimž pojedete vždy správným směrem. Nabíjejte si svůj telefon bez kabelů, ovládejte funkce integrovaným hlasovým ovládáním a používejte Bluetooth® pro přehrávání hudby i pro telefonování.

Jezděte bezpečně díky inovativním funkcím

Zcela nová Kia ProCeed zajišťuje svou vyspělou konstrukcí cestování s nejvyšší úrovní bezpečnosti. Bude Vám pomáhat inovativními funkcemi, které Vám umožní řídit ještě bezpečněji. Potřebujete zvládnout jízdu v dopravní koloně, pomoci s parkováním nebo více světla v zatáčkách při jízdě za tmy? ProCeed se o všechno postará, abyste se mohli vyhnout potenciálnímu nebezpečí.

Servis a prodej originálních doplňků Kia ProCeed

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství, jako jsou například: tažné zařízení, střešní nosiče, autopotahy, vana do kufru, litá kola, bezpečnostní matice, koberečky, osvětlení prostoru, vana do zavazadlového prostoru a mnoho dalších.

Projeďte se v zcela novém voze Kia ProCeed

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto vždy máme pro všechny zájemce o Novou Kia ProCeed připravené předváděcí vozy. Můžete do nich nejen usednout, ale také se vydat na testovací jízdu.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Zcela nová Kia ProCeed, Nová Kia Ceed či Nová Kia Ceed SW, informujte se o referencích na daný model a prohlédněte si ho na vlastní oči. Zde si můžete předem zamluvit testovací jízdu.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů Kia

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz