KIA XCeed

Cena od 544 980,-

Nová Kia XCeed 2023

Populární crossover Kia XCeed se dočkal nového faceliftu, stejně jako zbytek rodiny vozů Ceed. Co může tento oblíbený crossover nabídnout?

Kia XCeed – crossover zasahující do sféry SUV

Crossover ve stylu kupé Kia XCeed je jeden z nejoblíbenějších vozů Kia na Evropském trhu. Je výše posazen, s vyšší světlou výškou, než zbytek rodiny vozů Ceed, čímž zasahuje do oblíbené kategorie SUV. Také tak oproti běžnému získá a trochu větší nákladový prostor. Není ovšem stále natolik robustní, jako bývají typická SUV. Díky tomu se tak Kia XCeed snadno prožene po městě i mimo něj.

Exteriér, který zaujme pozornost

Nejvýraznějším viditelným prvkem nového faceliftu Kia Xceed, ale i jinými členy rodiny Ceed, je přepracovaný vzhled přední části vozu. Maska štítu chladiče, která  vévodí touto vozu je tvarovaná tak, aby připomínala tygří čumák. Chromované lišty, které ji doplňují, dodávají masce zároveň i elegantní vzhled. Full LED světlomety s osvětlením ve tvaru tří šípů zajistí, že Váš vůz nikdo nepřehlédne ani v noci.

Nadupaný interiér, ve kterém bude radost sedět

Stejně jako exteriér, ani interiér na Vás nebude působit stísněně ani zastarale. Vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi s spolu s poctivým rozložením tlačítek spíše postaru zajistí, že nebudete v rychlosti mačkat všechny displeje abyste našli potřebnou funkci. Vše je po ruce a tam, kde byste danou funkci očekávali. Interiér je navíc vyplněn měkkými materiály, díky kterému se v něm budete cítit pohodlně a jízda tak bude vždy příjemná, ať už jedete kousek po městě do práce, nebo napříč krajinou.

Výbava a motorizace Kia XCeed přesně Vám na míru

Na výběr je několik druhů výbavy Kia Xceed a Vy si tak můžete vybrat přesně tu, která Vám nejlépe sedí, ať už kvůli technologických parametrům či nabízeného luxusu. Podle výbavy se liší i možnost dostupné motorizace. Na výběr tak je několik možností výkonu spalovacího motoru, ale i možnost mild-hybridizace (MHEV) ve výbavách Exclusive a GT-Line a ve verzi Premium i možnost plug-in hybrid (PHEV).

 • Comfort je základní verze Kia XCeed s benzinovým motorem 1.0 T-GDI GPF o výkonu 120 koní s manuální převodovkou. Je vybaven Full LED světlomety s automatickým přepínáním dálkových světlometů, manuální klimatizací a tempomatem s omezovačem rychlosti.
 • Exclusive je připravena Vám nabídnout luxus a pohodlí za příjemnou cenu, ale i výkon až 160 koní. Součástí této výbavy je například integrovaná 10,25” GPS navigace, abyste se na svých cestách neztratili, dvouzónová automatická klimatizace se zadní parkovací kamerou a možností propojení s vozem přes mobilní aplikace Kia Connect, Android Auto a Apple Car Play a bezdrátová nabíječka telefonů (Qi).
 • TOP je výbava pro ty, kteří luxus skutečně milují. K výkonu 160 koní nabízí kromě věcí z předchozích výbav i zatmavená boční skla druhé řady, vyhřívaná přední sedadla a volant a středovou pohyblivou loketní opěrku předních sedadel s úložnou schránkou. Součástí je též elektronická parkovací brzda EPB s funkcí Auto Hold.
 • GT-Line je samotná špička pyramidy pro ty, kteří volí běžný spalovací motor, nebo mild-hybrid verzi. Na 18” hliníkových discích kol tak přijíždí model o jedinečném výkonu až 204 koní, který Vám nabídne jen to nejlepší. Sportovní přední sedadla, vyhřívání předních i zadních sedadel a dokonce i volantu, elektricky ovládané víko pátých dveří s automatickým otevíráním. A aby bylo snadné tento model odlišit i z venku, jeho zadní LED světlomety jsou uspořádány do tvaru medových pláství, takže jde snadno rozlišit od jiných vozů.

Pokud ovšem dáváte přednost plug-in hybrid, je pro Vás k dispozici verze Premium, kde najdete jen to nejlepší z nejlepších. Co Vám tento hybrid o výkonu 141 koní s čistě elektrickým dojezdem 48 km (59 km v městském režimu) může nabídnout?

 • Premium Vám může nabídnout čalounění v kombinaci látky a umělé kůže, zatmavená zadní skla, a volitelně dokonce i vnitřní LED osvětlení vozu nebo střešní panoramatické okno. Navíc je vybaven velkým množstvím bezpečnostních prvků, díky kterému bude Vaše jízda nejen luxusní, ale i bezpečná. A pro pomoc při parkování zde najdete Inteligentního parkovacího asistenta pro příčné i kolné parkování (SPAS).

Bezpečnost především

V dnešní době se už stává běžné, že jsou vozy vybaveny bezpečnostními systémy a asistenty, kteří Vám usnadní jízdu a pomohou se vyhnout nepříjemným situacím. Co v tomto ohledu může nabídnout Kia XCeed?

Již od základního stupně výbavy na Vás v Kia XCeed čeká následující:

 • Systém sledování únavy řidiče (DAW)
 • Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)
 • Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)
 • Automatické přepínání dálkových světlometů (HBA)
 • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) s detekcí automobilů a chodců (a ve vyšších verzích výbavy i cyklistů)

V balíčku Tech pro výbavu Exclusive a GT-Line poté najdete

 • Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
 • Asistent pro jízdu na dálnici HDA
 • Upozornění na přijízdějící auta v příčném směru s možností zásahu do řízení (RCCA)
 • Systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím BCA-R

Rozměry Kia XCeed 2022

Kia XCeed je vůz, který se jen tak neztratí. Má výšku 1483 mm (1495 mm pro 18” kola), šířku 1826 mm a délku 4395 mm. Objem zavazadlového prostoru je 426 litrů (380 l pro modely MHEV a 291 pro modely PHEV) a pokud Vám ani toto nestačí, po sklopení sedadel si můžete užít prostoru až 1378 litrů (1332 l pro modely MHEV a 1243 l pro PHEV). Jeho světlá výška je 172 mm (184 mm pro 18” kola).

Cena Kia XCeed

Přívětivé ceny vozů Kia XCeed jsou jedním z důvodů, proč byla předchozí generace rodiny Ceed v Česku tak oblíbená. Stejně tak jsou nízké i náklady na údržbu a provoz, i cenách náhradních dílů. Podrobnější informace o cenách, spotřebě a rozměrech, informace k příslušenství a doplňkům k vozu Kia XCeed naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Kia, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Kia XCeed

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství, jako jsou například: tažné zařízení, střešní nosiče, autopotahy, vana do kufru, litá kola, bezpečnostní matice, koberečky, osvětlení prostoru, vana do zavazadlového prostoru a mnoho dalších.

Projeďte se v nové Kia XCeed

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto máme pro připravené pro všechny zájemce o Novou Kia XCeed předváděcí vozy. Můžete do nich nejen usednout, ale také se vydat na testovací jízdu.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů Kia

Filip Kopecký

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů Kia; Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz