Rodina Ceed

 

KIA Ceed

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 404 980,-

Třetí generace oblíbeného rodinného vozu Kia Ceed je jednou z vlajkových lodí korejské automobilky Kia. Společnosti, která dnes patří k pěti největším výrobcům automobilů na světě, přestože když v roce 1944 tato společnost začínala, vyráběla náhradní díly pro jízdní kola.

Když v roce 2006 Kia Cee´d vtrhla na světový i český trh, bylo jasné, že se Kia vydala správným směrem. Základní model i model Kia Cee´d SW (Sporty Wagon) ovládly v následujících letech v evropských zemích prodejní žebříčky, stávaly se vítězi desítek redakčních testů a opanovaly automobilové recenze. Dravější řidiči pak nedali dopustit na sportovně laděný vůz Kia ProCeed. Třetí generace dostupného rodinného hatchbacku lehce mění své jméno na Kia Ceed, podobně se nyní jeho sourozenec s velkým kufrem jmenuje Kia Ceed SW.

Zcela nová KIA CEED – AUTO ROKU 2019 V HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI V KATEGORII KOMPAKTNÍCH VOZŮ!

Kia Ceed SW

Nová Kia Ceed SW (Sporty Wagon) je v sobě kombinuje prostornost, sportovní vzhled a nebývalou praktičnost. Přepracovaný design exteriéru se zde snoubí s pečlivým dílenským zpracováním za použití vysoce kvalitních materiálů vychvalovaných v českých i zahraničních recenzích.

Vlastně jde o Kia Ceed kombi, u nás oblíbenou karosářskou variantu, která nabízí dostatek vnitřního prostoru a obrovský zavazadlový prostor. Je vhodný pro každodenní cestování s rodinou, kdy oceníte především prostor, spolehlivost a bezpečí.

 

Třetí generace vozu Kia Ceed je ještě bezpečnější

Třetí generace vozů Kia Ceed a Kia Ceed SW posouvá bezpečnost ještě dál. Pro váš klid v duši jsou připraveny následující technologie:

  • Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKAS
  • Chytrý tempomat SCC
  • Asistent pro jízdu v dopravní koloně LFA
  • Asistent pro sledování slepého úhlu BCW
  • Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA
  • Asistent pro rozpoznání únavy řidiče DAW

Samozřejmostí je také osm airbagů pro maximální bezpečnost posádky a automatické denní svícení u všech výbavových stupňů.

Kia Ceed patří mezi nejdostupnější rodinné vozy

Ceny vozů Nová Kia Ceed a Nová Kia Ceed SW jsou oproti srovnatelné konkurenci mnohem nižší. Totéž platí i o nákladech na údržbu a provoz, i o cenách náhradních dílů. Podrobnější informace o cenách, spotřebě a rozměrech, informace k příslušenství a doplňkům k vozu Nová Kia Ceed naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.
Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Kia, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Kia Ceed

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství, jako jsou například: tažné zařízení, střešní nosiče, autopotahy, vana do kufru, litá kola, bezpečnostní matice, koberečky, osvětlení prostoru, vana do zavazadlového prostoru a mnoho dalších.

Projeďte se v Nové Kia Ceed

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto máme pro připravené pro všechny zájemce o Novou Kia Ceed předváděcí vozy. Můžete do nich nejen usednout, ale také se vydat na testovací jízdu.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Nová Kia Ceed či Nová Kia Ceed SW, informujte se o referencích na daný model a prohlédněte si ho na vlastní oči. Zde si můžete předem zamluvit testovací jízdu.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodej vozů
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz