Rodina KIA Cee´d

KIA Cee´D

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 299 980,-

Kia Cee´d je jednou z vlajkových lodí korejské automobilky Kia. Společnosti, která dnes patří k pěti největším výrobcům automobilů na světě, v roce 1944 ale začínala jako výrobce dílů pro jízdní kola.

Když v roce 2006 vtrhla na světový i český trh nová Kia Cee´d – v České republice častěji označovaná jako Kia Ceed – bylo jasné, že od náhradních dílů pro jízdní kola ušla Kia dlouhou a úspěšnou cestu. Základní model i model Kia Ceed SW (Sporty Wagon) ovládly v následujících letechv evropských zemích prodejní žebříčky, stávaly se vítězi desítek redakčních testů a opanovaly automobilové recenze. To vše platí dodnes, i díky novým modelům této řady včetně například Kia ProCeed GT.

Kia Cee´d SW

Kia Cee´d SW (Sporty Wagon) je model, který v sobě kombinuje sportovní vzhled s každodenní funkčností. Pozoruhodný a moderní design se zde snoubí s kvalitním dílenským zpracováním.

Jedná se o vůz Kia Cee´d ve verzi combi, který se tedy vyznačuje prostorným interiérem a objemným zavazadelníkem. Je vhodný pro každodenní cestování s rodinou, kdy oceníte především prostor, spolehlivost a bezpečí.

Kia Pro Cee´d GT / Kia Cee´d GT

Jde o první hatchback značky Kia, který nasilnice vyjel v roce 2013. Server Auto.cz ho ve své recenzi Kia Pro Cee´d GT označil jako „Slečnu drsňák“, což je velmi přiléhavé pojmenování.

Nabroušené a hyperaktivní hatchbacky Kia Pro Cee´d GT a Kia cee´d GT mají agresivnější bodykit s novou maskou chladiče, mohutnější nárazníky a čtveřici diod pro denní svícení na každé straně. Oba supervýkonné modely pohání motor 1.6 T-GDI o síle 204 koní.

Bezpečnost až na prvním místě

Pěkný a moderním standardům odpovídající vzhled je jedna, určitě důležitá věc. Ale dobrý automobil vás má především dopravit do cíle, a to bezpečně. Také výrobci Kia Ceed kladli při vývoji a výrobě důraz především na bezpečnost. Výsledkem jsou následující bezpečnostní prvky, které zaručují ochranu celé posádce vozu:
◾Adaptivní xenonové světlomety AFSL (Adaptive Front LightingSystem)
◾Systém sledování jízdy v jízdním pruhu LDWS (LaneDepartureWarning Systém)
◾Airbagy – 8 strategicky rozmístěných airbagů

Ceny Kia Cee´d

Ceny vozu se pohybují od 299.980 Kč do 524.980 Kč dle výše popsaných specifikací. Podrobnější informace o cenách, spotřebě a rozměrech, informace k příslušenství a doplňkům k vozu Kia Cee´d naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Kia, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Kia Cee´d

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se vám věnovat proškolený personál,případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství, jako jsou například: tažné zařízení, střešní nosiče, autopotahy, vana do kufru, litá kola, bezpečnostní matice, koberečky, osvětlení prostoru, vana do zavazadlového prostoru a mnoho dalších.

Projeďte se v Kia Cee´d

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Kia Ceed, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz

Čeněk Světelský

Fleet Manager
tel.: 730 518 098
svetelsky@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce
tel.: 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz