Nová Optima Sedan

 

Nová KIA Optima Sedan

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 719 980,-

Nová Kia Optima Sedan v AUTO JEREMIÁŠOVA

Sedan Kia Optima byl se svou čtvrtou generací v roce 2017 vlajkovou lodí značky KIA v Evropě, stejně jako tomu bylo u třetí generace v roce 2015 a dříve. Čtvrtá generace tohoto vozu přináší řadu novinek a posunů v mnoha oblastech, celkově by se ale dala nová Kia Optima vystihnout těmito slovy: Elegance, bezpečnost a špičkové technologie.

Nová Kia Optima je v nabídce AUTO JEREMIÁŠOVA od března 2016 a přináší s sebou skutečný jízdní komfort a pocit elegance jak v exteriéru, tak i uvnitř vozu. Tyto vlastnosti už na konci roku 2015 ocenila řada recenzí a redakčních testů. Důležitým aspektem, na který výrobce nové Kia Optima kladl velký důraz, je bezpečnost. Výsledkem je nejvyšší ohodnocení v testech Euro NCAP.

Nová Optima jednoznačně posílila v oblasti jízdního komfortu, ovladatelnosti a stability, nic nezůstává dlužna ani při sportovním a více agilním stylu jízdy.

Design postavený na eleganci i atletickém charakteru

Osobitý vzhled nové generace Kia Optima se stejně jako u předchozí generace zrodil v hlavách designérského týmu Petera Schreyera. Zásadní pozornost byla zaměřena na neotřelost exteriérových tvarů a křivek vozu při zachování typicky atletického charakteru tohoto modelu.

Interiéru nové Optimy dominují nejen ladné ergonomické tvary, ale také nové, zejména měkčené materiály, které cestujícím poskytují pocit komfortu a luxusu. V nabídce je například dvoutónové barevné schéma přístrojové desky řešené textilním nebo koženým čalouněním.

Velmi důležitou změnou oproti předchozí generaci Kia Optima je zvětšení interiéru (rozšířený rozvor o 10 mm).

Nová Kia Optima Plug-in Hybrid – Nová úroveň výkonů hybridního vozu

Po všech stránkách pozoruhodný model Optima Plug-in Hybrid je důkazem, že lze snižovat emise a zároveň plnit vysoké nároky na výkon. Díky vyspělému pohonnému ústrojí harmonicky kombinuje hospodárnost s dynamikou a zajišťuje rychlý a hladký přechod z elektrického do hybridního (zážehový motor/elektromotor) provozního režimu – při popojíždění ve městech, i na dálnici.

Ceník nové Kia Optima

Ceny nové Optimy se pohybují od 719 980 Kč dle specifikací vozu. Podrobnější informace, jako jsou cena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům nové Kia Optima naleznete na našem webu v sekcích Ceník a Výbava a Technické parametry. Vůz lze financovat úvěrem nebo si jej pořídit na operativní leasing.

Doporučujeme také kontaktovat naše zkušené prodejce vozů značky KIA, kteří vás rádi informují o aktuálním stavu skladových vozů (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků nové Kia Optima

Při využití našeho servisu, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky KIA, se Vám bude věnovat proškolený personál. Při čekání na servis vašeho vozu můžete strávit příjemné chvíle v prostředí klientské zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky KIA jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné alu kola, příčníky, tažná zařízení, střešní nosiče, nosiče kol, originální koberce, ozdobné lišty, držáky, deflektory, zástěrky atd.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Kia Optima

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet a projet se v předváděcím voze.

Věnovat se Vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí a obeznámí Vás o přednostech nové Optimy. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz