MAZDA6

 

MAZDA6

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 731 900,-

Kvalita je o pocitech

Při navrhování nového modelu Mazda6 byla dotažena vášeň pro automobily na nevídanou úroveň a vytvořilo se vozidlo, které nezná kompromisy. Technologie nové generace splňují nejvyšší nároky díky sportovnímu vzhledu designu KODO a zcela přepracovanému a modernizovanému interiéru, jenž nabízí nejvyšší luxus v historii značky Mazda.

Design

Nová Mazda6 je sportovní a vyspělá, má nižší profil s výraznějšími blatníky, elegantními LED světlomety a důmyslně řešenou čelní maskou. Její působivá krása a vytříbený charakter jsou umocněny dokonalostí TAKUMI‑NURI, což je vysoce kvalitní technologie lakování vozů Mazda, která vdechuje život designu KODO a zdůrazňuje krásu každé linie. Zbrusu nový interiér, splňující všechny nároky zákazníka, je výrazem moderní elegance. Najdete v něm materiály se semišovou úpravou a luxusní kůži (součástí limitované série TAKUMI). Každý luxusní detail zdůrazňuje pohodlí a požitek z jízdy.

Technologie

Mazda6 je vyrobena pro požitek z jízdy bez ohledu na stav vozovky, denní dobu či počasí. Moderní bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE se navzájem harmonicky doplňují a řidič je díky nim lépe informován o situaci okolo vozu. Řízení nikdy nebylo bezpečnější a příjemnější. Nová Mazda6 Vám dává úžasný pocit jistoty díky projekčnímu Head Up displeji promítajícím informace na čelní sklo, inteligentnímu asistenčnímu systému, který upraví rychlost vozu podle změn nejvyšší povolené rychlosti, a monitoru s výhledem 360° pro stoprocentní přehled v okolí vozidla. Systém MZD Connect je nyní osazen 8”obrazovkou s vysokým rozlišením.

Výkon

Vůz vytvořený pro maximální požitek z jízdy nedělá kompromisy. Bojujeme proti zažitým konvencím a nabízí Vám jedinečný výkon v kombinaci s úžasnou úsporností. Zdokonalená TECHNOLOGIE SKYACTIV pracuje zcela bezchybně a nabízí plynulejší, méně únavnou jízdu a sportovní výkon, takže si řízení opravdu užijete. Vychutnejte si mimořádný výkon a svižnost v kabině v ideálně odhlučněné kabině, kde můžete klidně i šeptat.

 


Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz