MAZDA 6

MAZDA 6

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 577 900,-

Nová Mazda 6 – představení

Japonská automobilka Mazda zahájila prodej svého nového osobního vozu střední třídy Mazda 6 v roce 2002. Jednalo se o první automobil nové generace, „stylové, bystré a oduševnělé“ řady od Mazdy. Recenze a redakční testy si brzy po uvedení na trh těchto vlastností nového vozu všimly a začaly je vyzdvihovat. V roce 2017 je Mazda 6 vyráběna již ve své třetí generaci a na počátku roku se dočkala face liftu a jemné modernizace. Mazda 6 je dnes dalším z řady vozů od japonské značky, která disponuje technologií Skyactiv, která se dotýká nejen motorů, ale například také převodovky, podvozku nebo karosérie. Mazda pomocí této série inovací, které dlouhodobě představuje a používá, mimo jiné neustále snižuje spotřebu svých automobilů. Mazda 6 je i v roce 2017 prodávána jak ve verzi kombi, tak sedan. K dispozici je také sportovnější verze MPS. Co se vzhledu týká, Mazda 6 prodělala na začátku roku 2017 lehkou změnu masky chladiče, má nová světla, hezčí interiér, nový zábavní systém s navigací a s ovládáním tlačítky. Dále se Mazda 6 chlubí i head-up displejem. Jinak je design Mazdy 6 součástí designerské myšlenky „KODO – duše v pohybu“ (viz. níže).

Recenze a testy Mazda 6

Obrovský úspěch na poli ocenění a recenzí v České republice zaznamenala Mazda 6 na začátku roku 2014, kdy byla v soutěži Auto roku ČR vyhlášena jako nejlepší automobil, který v ČR bude v roce 2014 jezdit. Ve stejné soutěži se ale Mazdě 6 povedlo zvítězit už v roce 2003, a také v roce 2009.

KODO – Duše v pohybu

Design Mazdy 6 je součástí celého inovativního stylu, kterým se Mazda v oblasti designu rozhodla vydat. Má dokonce svůj název, a tím je KODO – Duše v pohybu. Inspirace v přírodě je založena především na pohybu zvířecí říše. KODO je kombinací elegance, napětí a ladných křivek. V rámci interiéru je pak kladen důraz na dílenské zpracování jednotlivých prvků a kvalitu použitých materiálů.

Motorizace Mazdy 6

Mazda 6 je v prodeji v následujících motorizacích: 2.0 Skyactiv-G, 2.0 Skyactiv-G A/T, 2.5 Skyactiv-G A/T, 2.2 Skyactiv-D, 2.2 Skyactiv-D A/T, 2.2 Skyactiv-D AWD a 2.2 Skyactiv-D A/T AWD. Co se vybavenosti týká, je na trhu 5 variant vozu: Emotion, Challenge, Attraction, Revolution, Revolution TOP.

Mazda 6 přináší jedinečný prožitek z jízdy. Ať už zvolíte Sedan nebo Wagon, můžete se těšit z maximální rychlosti, která přesahuje 220 km v hodině. Vozy této řady, jako ostatně všechny další Mazdy, vynikají nízkou spotřebou paliva a silným výkonem motoru.

Ceník Mazda 6

Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy 6 naleznete na našem webu pod odkazy “CENÍK (PDF)” a “BROŽURA (PDF)”. Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mazda, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Mazda 6

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mazda. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma. V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mazda jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mazda 6

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži. Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mazda 6, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy. Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi. Kontaktujte naše prodejce vozů značky Mazda na telefonním čísle +420 251 119 011. Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Ozvěte se nám a rádi vám vyjdeme vstříc.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Kristýna Kubů

Prodejce
tel.: 733 129 599
kubu@autojeremiasova.cz