MAZDA MX-30 R-EV

MAZDA MX-30 R-EV

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Nová Mazda MX-30 R-EV v hybridním hávu

Mazda MX-30 byla dosud skvělým vozem, který byl ovšem čistě elektrický. Japonská automobilka ovšem nyní představuje i plug-in hybrid verzi, která tak uspokojí ty, kteří si chtějí užít elektrickou jízdu a elegantní design, ovšem nestačí jim její dojezd.

Elegantní a čistý design Mazdy MX-30 R-EV

Mazda MX-30 R-EV sází na čisté linie a minimalistické křivky s elegantní přívětivou maskou, stejně jako její plně elektrická verze. Vůz tak působí nadčasovým dojmem, díky kterému na silnici rozhodně vyniknete. Nápadně tvarované LED světlomety s dokonalým smyslem pro hloubku navíc zajistí, že vyniknete i v noci.

Tento crossover nejvíce zaujme svými netradičními freestylovými dveřmi, které se rozevírají tak, aby mohly nabídnout výhled do prostorného bezsloupkového interiéru, který díky tomu může plně ukázat svou otevřenost.

Interiér Mazdy MX-30 R-EV nabídne vše, co potřebujete

Japonské řemeslné zpracování interiéru Vám může nabídnout jen to nejvyšší  pohodlí, ať už je Váš interiér z pohodlného látkového čalounění, nebo stylové umělé kůže. Najdete zde dostatek prostoru pro veškeré aktivity s přáteli či s rodinou. Součástí Vaší výbavy může být i adaptér na nosič jízdních kol, díky kterému můžete vyrazit na víkend na kole bez zdlouhavého montování.

Mazda ve svých vozech také dbá na spojení s přírodou. V interiéru tak najdete podle stupně výbavy i například neotřelé originální korkové obložení středové konzole. Zde použitý korek pochází z ekologicky pěstovaných porostů, které mohou udržitelně poskytovat korek déle než dalších 200 let. Speciální lak už poté jen zajistí, že výsledný materiál bude mít potřebnou odolnost pro každodenní jízdu.

Motorizace Mazdy MX-30 R-EV

Největším rozdílem od své čistě elektrické verze bude samozřejmě samotný motor nové Mazdy MX-30 R-EV. Je vybavena elektromotorem e-Skyactiv EV s výkonem 170 koní/125 kW, díky čemuž si můžete užít plnohodnotný požitek z čistě elektrické jízdy. Rotační spalovací motor s nádrží o objemu 50 litrů poté funguje výhradně jako generátor energie, čímž nabíjí akumulátor za jízdy a zvyšuje tak dojezd s emisemi jen 21 gramů na kilometr.

Akumulátor je navíc vybaven několika bezpečnostními technologiemi. Pro ochranu cestujících před úrazem elektrickým proudem je Mazda MX-30 vybavena systémem, který při nárazu okamžitě vypne napájení. Pro přímou ochranu je zde též pevný rám a kryt akumulátoru, který je zcela odizolován. Chrání tak akumulátor před přírodními živly, ale též i při nárazu. Proti přehřívání je akumulátor chráněn inovativním chlazením, který ho udržuje v optimální teplotě.

Dojezd a doba nabíjení Mazdy MX-30 R-EV

Dojezd čistě elektrické jízdy je 85 km, což je více než dostačující pro běžnou denní potřebu, ale nemusíte se obávat ani dlouhých cest, díky celkovému dojezdu až 680 km. Potěšit Vás může Mazda MX-30 R-EV i svou krátkou dobou nabíjení z 20 na 80 %. Při použití střídavého proudu toto nabíjení trvá jen 90 minut, zatímco rychlé nabíjení stejnosměrným proudem bude trvat jen krásných 25 minut – akorát na to si plně vychutnat kávu.

Vyberte si tu nejlepší výbavu k nové Mazdě MX-30 R-EV

Nová Mazda MX-30 R-EV je vybavena několika úrovni výbavy. Můžete si tak vybrat přesně tu, která vyhovuje Vašim potřebám.

  • Prime-line
  • Exclusive-line
  • Advantage
  • Makoto
  • Edition-R

Pro více informací ohledně výbavy a ceny Mazdy MX-30 R-EV se podívejte do našeho ceníku nebo nás kontaktujte a my Vám rádi odpovíme všechny dotazy.

Mazda MX-30 R-EV – skladové vozy a nabídka v Auto Jeremiášova

Rádi vám pomůžeme s výběrem toho správného vozu přímo pro vás – ať už se bude jednat o plug-in hybrid Mazdy MX-30 R-EV nebo některý z dalších vozů, které nabízíme. V případě zájmu o vyzkoušení některého z našich skladových vozů nás neváhejte kontaktovat!

Rádi Vám zajistíme zkušební jízdu v Mazdě MX-30 R-EV a našich skladových vozů, díky které si budete moci vyzkoušet, jak se Vámi vybraný vůz řídí.

Pokud vás zajímá cena pro vámi vybranou konfiguraci Mazda MX-30, prohlédněte si náš aktuální ceník. Naši profesionálové jsou vám k dispozici, se vším vám ochotně poradí a zodpoví všechny vaše dotazy. Domluvte si schůzku v našem showroomu a my vám představíme i další vozy Mazda, které vás nadchnou!

Mazda MX-30 R-EVE – náhradní díly, servis a příslušenství 

Poskytujeme záruční i pozáruční servis všech vozů značky Mazda v celém jeho rozsahu. Nabízíme vám také veškeré doplňky a příslušenství pro váš vůz.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Petra Bendová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
bendova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz