Mitsubishi Praha 5 Stodůlky – Prodej a služby

Svou pověst jednoho z nejlepších prodejců Mitsubishi v České republice jsme nezískali náhodou. Vždy rádi pomůžeme a poradíme, spokojený zákazník je pro náš vždy nejdůležitějším cílem. Pozitivní recenze na naši společnost svědčí o tom, že se naše snaha vyplácí. Abyste se k nám vraceli ještě raději, připravili jsme pro Vás také věrnostní program.

V našich akčních nabídkách vždy najdete možnost nákupu nového nebo předváděcího vozu Mitsubishi. Modelová řada značky Mitsubishi se může pochlubit paletou vozů, ze které si vybere opravdu každý: od malých městských vozů, přes crossovery s pohonem 4×4 až po velká SUV nebo hybridní vozy šetřící pohonné hmoty i životní prostředí. Výhodné nabídky nových vozů Mitsubishi najdete v sekci akčních nabídek.

Nový vůz Mitsubishi máte možnost pořídit také na operativní leasing, případně zvážit možnosti pronájmu vozu naprosto bez starostí. Pro firmy jsme připravili fleetové řešení vozového parku.

Kromě nákupu nového vozu Mitsubishi můžete také využít financování, které vyhovují všem rozpočtům. Chcete zjistit více o prodeji nového vozu Mitsubishi nebo o možnostech financování? Neváhejte kontaktovat našeho specialistu.

ZÁNOVNÍ A OJETÉ VOZY – PRODEJ

Hledáte ojetý vůz na prodej s jasným původem a v prověřeném stavu? Prohlédněte si nabídku prověřených ojetých vozů na prodej. Specializujeme se na výkupy vozů po 1. majiteli s nízkým nájezdem. Při koupi ojetého vozu u naší společnosti můžete využít výhodné financování a také pojištění od renomovaných pojišťoven za velmi příznivých podmínek.

Máte ojeté auto na prodej? Rádi ho vykoupíme – buď běžným způsobem, nebo na protiúčet pokud si u nás vyberete nové, ojeté nebo zánovní vozidlo.

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ MITSUBISHI – PRAHA 5 STODŮLKY

V Auto Jeremiášova najdete  kompletní servis vozů značky Mitsubishi, ať už jde o pravidelnou kontrolu a výměnu provozních kapalin, výměnu spotřebních dílů, jako je přezutí pneumatik a jejich úschovu v hotelu pneumatik, mytí vozidla, drobné opravy či větší opravy včetně generální opravy motoru nebo manuálních a automatických převodovek. Neváhejte se nám ozvat, pokud řešíte poškození karoserie po kroupách či z parkoviště, mechanické poruchy nebo poruchy elektroniky a elektroinstalace.

Mimo to pro Vás zajistíme také STK a měření emisí či přípravu vozu na STK, opravu vozu po nehodě včetně vyřízení pojistné události. Po dobu servisu nebo oprav nabízíme zapůjčení náhradního vozidla.

MITSUBISHI – NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Hledáte originální náhradní díly pro svůj vůz značky Mitsubishi? Dodání náhradních dílů vždy probíhá v co nejkratším čase, abyste mohli co nejrychleji opět usednout za volant. Pro vozy Mitsubishi nabízíme také příslušenství, jako sady alu kol, střešní nosiče a boxy, tažná zařízení a mnoho dalšího. Jedete na dovolenou nebo delší výlet? Využijte naši půjčovnu střešních boxů.

MITSUBISHI NA PRAZE 5 STODŮLKY: MÁME OTEVŘENO KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN

Naše provozní doba je pro zákazníky příznivá: prodej nových i ojetých vozů je Vám k dispozici každý všední den od 08:00 do 18:00 hodin nyní pouze ONLINE nebo po telefonické domluvě s našimi prodejci, prodej náhradních dílů a servis je v současné době otevřen od 07:00 do 18:00 hodin. Čeká na Vás příjemné prostředí a tým zkušených profesionálů, kteří Vám ochotně pomohou a poradí. Přijet si svou návštěvu domluvit s předstihem? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Najdete nás na adrese:

Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Telefon: +420 251 119 011
E-mail: info@autojeremiasova.cz