MITSUBISHI

Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX posouvá třídu crossoverů o kategorii výš. Vítěz prestižního srovnávacího testu Auto 7 dosahuje v rámci své třídy mimořádně nízké kombinované spotřeby pouhých 5,6 l / 100 km a jeho ohromný zavazadlový prostor o objemu 488 l* pobere vše, co si s sebou potřebujete vzít na dovolenou.
Model ASX je přesně šitý na míru Vašemu životu – má nový dynamický styl a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Využívá osvědčeného volitelného pohonu 4×4, který navazuje na více než 80letou tradici značky Mitsubishi. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.
Až si sednete za volant, zjistíte, že i přes svůj aerodynamický tvar Vám Mitsubishi ASX poskytuje překvapivě vyvýšenou polohu sedadla. V kombinaci se zešikmeným tvarem kapoty poskytuje lepší výhled na silnici, aby manévrování s vozem bylo snazší a bezpečnost.

Mitsubishi Lancer Sportsedan

Sportovní sedan, jehož ohromující vzhled překoná jen úžasný zážitek z jízdy, který nabízí. Inspirován dlouholetými úspěchy na nejlepších světových rallye, je Lancer Sportsedan navržen tak, aby skvěle obstál v tom nejnáročnějším prostředí: ve světě za dveřmi Vašeho domova. Nabízí dokonalou kombinaci: skutečně krásnou karoserii, a přitom jednu z nejodolnějších. Výrobu aut, která něco vydrží, máme v krvi; s vozy Lancer závodíme již 35 let. Staňte se i Vy řidičem sporťáku již za cenu 343 750,- vč. DPH.