Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2021

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je jedinečné sportovní SUV s pokrokovými prvky, díky kterým se vozidlo posouvá do značně vyšší úrovně. Zaujme vás jedinečný design v kombinaci s jízdní dynamikou vozu a japonskou kvalitou. Systém Plug-in hybrid a pohon 4×4 jsou kombinací, kterou si zamilujete.

Představení nového Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Nové Mitsubishi Eclipse Cross se pyšní pohonem 4×4 a unikátní pokrokovou technologií plug-in hybrid. Jedná se o vůz, který si zaslouží váš obdiv. Jedinečná kombinace 2 elektromotorů, pohon 4×4 S-AWC, head-up displej a objem zavazadlového prostoru až 471 litrů dělají z tohoto sportovního SUV skutečně silného spoluhráče na cesty.

Rozměrný kufr Eclipse Cross umožní celé rodině sbalit zavazadla a vyrazit za dobrodružstvím! Vůz lze navíc snadno dobíjet během jízdy.

Design a technologie – inspiruje vás na každém kroku

Atraktivní design, až 188 koní, pohon 4×4 a pokrokové technologie změní váš pohled na plug-in hybrid.

Design karoserie podle koncepce „Daring Grace“

Prodloužená karoserie nového Mitsubishi Eclipse Cross je upravena podle koncepce „Daring Grace“. Vyniká zejména přepracovanou přední a zadní partií s elegantním vytříbeným vzhledem. Celkový koncept zaujme vylepšenou dynamikou SUV při pohledu zepředu i zezadu.

Vývojová varianta dynamického štítu, vyjadřující jízdní schopnosti a dynamiku sportovního SUV, i bezpečí všech na palubě, je nepřehlédnutelná. Moderní design vozu jen potvrzuje modernizované uspořádání světel s ostřejším sportovním vzhledem. Ochranné kryty pod předním i zadním nárazníkem dávají zřetelně najevo to, co je zcela jasné: „SUV jako vyšité“.

Stejně elegantní a dynamická je záď vozu. Předchozí model disponoval dvojitým děleným zadním sklem, které se u tohoto modelu změnilo na sklo jednodílné. To přineslo hned několik výhod: lepší výhled vzad, půvabnější podoba a elegantnější stylistické ztvárnění.

Odolnost SUV a schopnost zvládat všechny nástrahy provozu ještě více stvrzují zadní světla s trojrozměrným efektem, která jsou postavena o něco výše. Dále také robustní panely karoserie a nárazníky, ze kterých sálá pevnost a síla.

Specifická řada zářivých barev

Mimo jiných barev lze vybírat ze specifické řady zářivých barev „Diamond“, která obsahuje dvě varianty lakování karoserie červenou a nově i bílou s perleťovým leskem a jemným nádechem kovu. Tato kombinace působí elegantně a vitálně.

Kvalitní interiér ve sportovním duchu

Začneme-li v kabině, návrháři se zde pustili do nové architektury přístrojové desky, jejíž uspořádání vychází z horizontální osy. Ovládací část se nachází pod pomyslnou osou a informační nad ní.
Díky tomuto uskupení dochází k optickému rozšíření interiéru vozidla, a to napomáhá lépe vnímat náklony během jízdy. Skvělý výhled směrem vpřed je docílen nízkým položením přístrojové desky a optimální výškou kapoty motoru, což ještě umocňuje tvar a sklon čelního skla s výtečnou polohou za volantem.

Středový panel odráží dynamický vzhled, charakter a schopnosti modelu Eclipse Cross PHEV. Interiér vozu působí na řidiče jako tradiční kokpit. V nabídce je kabina s novým černým interiérem a čalouněnými sedadly.

V případě koženého čalounění výrobce nabízí kromě tradiční černé i světle šedé provedení. Také opěrky hlavy jsou zmodernizovány, nyní mají nový tvar s větší kontaktní plochou.

Nejmodernější technologie

Mitsubishi Eclipse Cross používá upravený systém pohonu 4WD PHEV s dvojicí elektromotorů z modelu Outlander PHEV. Celý systém zahrnuje přední a zadní výkonný elektromotor, velkokapacitní baterii pohonu a spalovací motor 2,4 MIVEC, 72 kW. Zrychlování je díky tomu dynamické a rychlé, ale zároveň tiché. Díky architektuře na bázi elektromobilu bez převodové skříně je zrychlování při řazení hladké a bez rázů.

Baterie pohonu o kapacitě 13,8 kWh umožňuje čistě elektrický dojezd až 55 km, pro většinu každodenních jízd by tedy měla elektřina postačovat.

Tišší systém PHEV se postará o hladkou a bezemisní jízdu, která přispěje k lepší budoucnosti.

Zcela spolehlivý systém pohonu

Systém pohonu PHEV je zcela automatický a spolehlivý, a vyznačuje se hladkým chodem. Špičková inovativní technologie V2H a palubní zásuvka o výkonu až 1500 W umožňuje napájet elektrická zařízení mimo dosah elektrické sítě. V případě výpadku elektrické energie lze napájet i celou domácnost ze záložní energie akumulátoru vozu.

Tento vůz dokáže zajistit dostatek energie s příkonem až 10 kW.

 • architektura elektromobilu
 • pokroková technologie plug-in hybrid
 • jedinečná kombinace 2 elektromotorů
 • unikátní pohon 4×4 S-AWC
 • head-up displej
 • objem zavazadlového prostoru až 471 l
 • jízda po dálnici bez poplatků
 • parkování ve vybraných městech zdarma
 • dojezd čistě na elektřinu až 45 km
 • dojezd čistě na elektřinu v městském cyklu až 55 km
 • možnost standardního i rychlého dobíjení
 • technologie V2X
 • palubní zásuvka o napětí 230 V a výkonu 1500 W
 • záruka na baterii pohonu 8 let / 160 000 km

Disponuje 3 jízdními režimy

Mitsubishi Eclipse Cross umožňuje 3 jízdní režimy:

 • Jízda na elektřinu – tichá jízda bez emisí
 • Jízda v hybridním režimu (sériový hybridní režim) – pohon zajišťuje elektromotor
 • Jízda v hybridním režimu (pararelní hybridní režim) – vůz poháněn spalovacím motorem s asistencí elektromotoru

Mitsubishi Eclipse Cross – rozměry

Jaké jsou rozměry Mitsubishi Eclipse Cross PHEV? Délka vozu je 4 545 mm, celková šířka 1 805 mm a celková výška 1 680 mm. Rozvor kol činí 2 670 mm, světlá výška 191 mm a provozní hmotnost 1 975 mm. Jak je vidět, tento model nabízí velkorysý prostor a dostatek místa pro všechny cestující, což ještě více znásobuje potěšení z jízdy.

Eclipse Cross PHEV testy a recenze

Ačkoliv model Eclipse Cross PHEV vyšel teprve nedávno, již nyní se na něj objevují pozitivní ohlasy. Recenze týkající se Eclipse Cross pějí chválu zejména na spolehlivost vozu, skvělou ovladatelnost a bezkonkurenční jízdní vlastnosti. Vůz si oblíbí jak rodiny s dětmi, tak jednotlivci nebo páry, které jej používají při svých cestách za dobrodružstvím.

Testy nové Eclipse Cross PHEV odhalili, že se jedná o výjimečně bezpečný vůz, který navíc umožňuje bezemisní provoz na vzdálenost až 45 km. Test také potvrdil, že v případě dobíjení přibližně 1,6 x denně je úspora paliva až 70 % (v porovnání se srovnatelně velkým vozidlem s běžným zážehovým motorem).

Nové Mitsubishi Eclipse Cross – prodej v Auto Jeremiášova

Rádi byste si na vlastní kůži vyzkoušeli nové Mitsubishi Eclipse Cross PHEV? Zarezervujte si u nás testovací jízdu. Předváděcí vozy Mitsubishi máme skladem plně k dispozici. Zajímá vás cena nového Mitsubishi Eclipse Cross? Podívejte se na ceník.

Náhradní díly a doplňky na Mitsubishi

V Auto Jeremiášova máme k dispozici náhradní díly a doplňky pro všechny vozy značky Mitsubishi. Stačí kontaktovat našeho specialistu a zjistit si více informací o náhradních dílech a příslušenství pro vaše Mitsubishi.

 

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Filip Kopecký

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz