Eclipse Cross

 

MITSUBISHI Eclipse Cross

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Akční cena od 499 650,-
Cena od
519 650,-


Nové Mitsubishi Eclipse Cross

Nové Mitsubishi Eclipse Cross Vás osloví zejména svým modernějším a agresivnějším designem, který je součástí nové vizuální identity „Dynamic Shield“. Na přední masce rozhodně nepřehlédnete posunuté mlhové a směrové světla do pouzder o něco níže pod led světlomety a světly pro denní svícení. Ostře řezané linky bočních oken a výrazně skloněné zadní okno dávají vozu smělé atletické křivky.

Sportovní charakter se prolíná také do interiéru. Pečlivě zpracovaný prostor řidiče vám rozproudí krev a vyvolá nadšení. Kabina se pyšní kvalitními materiály a pečlivě zpracovanými detaily.

Recenze nové Mitsubishi Eclipse Cross jen chválí

Fanoušky technologií potěší několik velmi pokročilých systémů, kterými se model Eclipse Cross pyšní.  Důležité údaje o jízdě nyní můžete sledovat na průhledovém head-up displeji(HUD). Průhledový displej a 7″tenká dotyková obrazovka umožňuje řidiči bezpečně sledovat informace a data s minimálním odkláněním zraku. Systém Smartphone Link Display Audio (SDA) podporuje technologii Android Auto a Apple CarPlay.

5 hvězdiček v testu EuroNCAP

Model  Eclipse Cross získal v prestižních testech EuroNCAP celkem 5 hvězdiček z 5. Díky systému zmírňování následků čelné kolize (FCM) dokázal ve všech testech nehodám zabránit, nebo alespoň zmírnit jejich následky. K dispozici je samozřejmě spousta dalších bezpečnostních prvků.  Spolehnout se můžete na velmi tuhý skelet karoserie, 7 airbagů v základní výbavě a celou řadu senzorů.

Těšte se na zbrusu nový přeplňovaný benzínový motor 1.5 MIVEC

Benzínový motor 1.5 MIVEC vás překvapí svým hladkým chodem a okamžitou odezvou na plynový pedál.  Díky jedinečné kombinaci přímého a nepřímého vstřikování paliva a variabilního časování ventilů disponuje mimořádně plochou křivkou točivého momentu. Vybírat můžete mezi 6stupňovou manuální převodovkou nebo 8-stupňovým automatem CVT.  Ve verzi 4WD máte k dispozici vyspělý systém 4×4 S-AWC, který znáte z modelů Lancer Evolution nebo Outlander.

Vyzkoušejte si nové Mitsubishi Eclipse Cross na vlastní kůži

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Kontaktujte naše prodejce a domluvte si předváděcí jízdu, abyste měli možnost si vše uvedené vyzkoušet v reálném provozu.

Věnovat se Vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi včetně náhradních dílů a příslušenství.

Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz