Nové Mitsubishi L200 Plus

Nové Mitsubishi L200 Plus

Nové Mitsubishi L200 Plus šesté generace navazuje na úspěchy svých předchůdců. Řadí se k nejlepším pick-upům na trhu a dalo by se říci, že je zcela nejlepší. Testy a recenze jej staví na úplný vrchol mezi pick-upy. Zachovává si totiž povahu čistokrevného terénního vozu, a kromě toho nabídne ještě mnohem více. Verze Plus se pyšní výkonem 173 koní a točivým momentem 502 Nm. Navíc nabízí záruku 7 let / 150 000 km – jako jediný vůz ve svém segmentu.

Nové Mitsubishi L200 Plus má stylový vzhled, a přesto je to dříč

I přesto, že nové Mitsubishi L200 Plus slouží zejména pro práci, jeho vzhled je stylový a ihned zaujme. Robustní konstrukce a moderní prvky vás nenechají ani chvíli chladnými. Při práci vás nové Mitsubishi L200 Plus rozhodně nezklame. Na korbu naložíte náklad o váze až 1 tuny a oceníte také největší interiér ve své třídě. Verze s kabinou Double Cab umožňují přepravu 5 cestujících.

Nezkrotná síla, jednoduché ovládání a nový stupeň komfortu, těmito jedinečnými vlastnostmi se pyšní Mitsubishi L200 zcela nové kategorie. Jedná se o mnohostranný vůz a neúnavného tahouna, na kterého se můžete spolehnout jak při jízdě v terénu, tak i během běžných dní. Nabídne vám pohodlí a bezpečný pocit jízdy, stejně jako osobní automobil.

 • Náklad: 1 t
 • Přívěs: 3, 1 t
 • Uzávěrky: 4 x 4

Design charakterizovaný ostrými křivkami a odvážnými rysy

Mitsubishi L200 Plus je charakteristické ostrými křivkami, které jsou doprovázeny odvážnými rysy. Masivní a dynamická čelní partie je robustní, ale současně stylová. Nové Mitsubishi představuje terénní pick-up navržený pro každou situaci.

Interiér vozu navazuje vylepšenou robustností a praktičností. Dynamické tvary a vysoce kvalitní povrchové úpravy se starají o pohodlí a potěšení z jízdy. Díky měkkému čalounění a detailům prošívání je z vozu cítit kvalita a důraz na každý detail.

Prakticky tvarovaný středový panel a navazující konzole obsahují barevný multifunkční LCD displej. Přehledné a praktické uspořádání pouze potvrzuje zaměření vozidla.

Mitsubishi L200 Plus – rozměry

 • Celková délka: 5 215 – 5 305 mm
 • Celková šířka: 1 815 mm
 • Rozvor kol: 3 000 mm
 • Světlá výška: 235 mm
 • Hmotnost: 2 010 – 2 110 kg
 • Nákladový prostor (dך×v): 1 520 – 1850 × 1 470 × 850 mm

Nové Mitsubishi L200 Plus motorizace

Rozdělovací převodovka systému pohonu všech kol 4WD Super Select-ll, rozšířený nový režim „Off Road“ a systém HDC pro sjíždění svahů zajišťují spolehlivost vozu. L200 reprezentuje to nejlepší ze zástupců opravdových čtyřkolek Mitsubishi a kráčí tak ve šlépějích legendárního Pajera.

Mitsubishi L200 Plus disponuje vylepšeným čtyřválcovým naftovým agregátem se dvěma vačkovými hřídeli a rozvodem paliva typu common rail, přímým vstřikováním a nízkým kompresním poměrem. Uživatel tak může očekávat nižší spotřebu paliva, čistší výfukové emise a nižší mechanickou hlučnost. Snížení hmotnosti pístů, ojnic a klikového hřídele napomáhá k dosažení hladší a plynulejší akcelerace.

 • Nejmenší poloměr otáčení ve třídě 5,9 metrů
 • Off-road mode pro každý terén
 • Špičkový pohon super Select-ll 4×4
 • Výkonný motor Dl-D, 127 kW/173k, 502 Nm
 • Tažná kapacita až 3,1 tuny

Mitsubishi L200 Plus nabízí vyspělé bezpečnostní technologie

Nové Mitsubishi L200 Plus disponuje vyspělými bezpečnostními technologiemi, které podporují bezpečnější a jistější jízdu na silnicích i v terénu. Řadí se k nim inteligentní senzory, aktivní systémy na podporu řízení i robustní pasivní ochrana. Posádka si může být jistá vysokou úrovní všestranné bezpečnosti.

 • Odolná lehká karoserie
 • Odolná konstrukce
 • Vyztužené zadní rohy

Nová L2 poskytuje komfortní jízdu díky pohodlným sedadlům a měkkému čalounění. Pro zvýšení komfortnosti vozu přispívají technologie konektivity, jako je Bluetooth® hands-free LINK SYSTEM s ovládáním na volantu, vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním proti oslnění a dvouzónová automatická klimatizace.

Jedinečné vyspělé asistenční technologie

Nová Mitsubishi L200 Plus disponuje několika novými bezpečnostními prvky, z nichž některé jsou v tomto segmentu a cenové kategorii zcela výjimečné. Patří mezi ně: funkce sledování vozidla (Multi Around Monitor), systém předcházení a zmírňování následků čelního nárazu (FCM), systém podpory udržování jízdních pruhů (LDW), systém sledování slepých úhlů (BSW), ultrazvukový systém nežádoucí akcelerace (UMS) a systém sledování dopravní situace za vozidlem při couvání (RCTA).

Nové Mitsubishi L200 Plus – prodej v Auto Jeremiášova

Potřebujete výkonný terénní vůz a pick-up v jednom? Zažijte nové Mitsubishi na vlastní kůži a zarezervujte si testovací jízdu. Předváděcí vozy Mitsubishi L200 Plus máme k dispozici. Zajímá vás cena nového Mitsubishi L200 Plus? Podívejte se na náš aktuální ceník.

Náhradní díly a doplňky na Mitsubishi L200 Plus

V Auto Jeremiášova máme k dispozici náhradní díly a doplňky pro všechny vozy značky Mitsubishi. Stačí kontaktovat našeho specialistu a zjistit si více informací o náhradních dílech a příslušenství pro vaše Mitsubishi.

 

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Filip Kopecký

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz