Nové Space Star

 

NOVÉ MITSUBISHI SPACE STAR

 • Popis modelu
 • Výbava
 • Další podrobnosti

Cena od 271 760,-

Představení vozu Mitsubishi Space Star

Začněte každý den bezstarostně s kompaktním vozem Mitsubishi Space Star. Zaujme Vás nový, výrazný, sportovní design přední i zadní části vozu, luxusnější a kvalitnější provedení interiéru včetně čalounění a dekorů, nové bezpečnostní systémy, nízká spotřeba paliva a provozní náklady, nový propracovaný multimediální systém SDA 3 a typická japonská spolehlivost. To vše a mnohem více přináší nový Space Star. U nového Mitsubishi Space Star recenze vozu chválí především malý poloměr otáčení, který oceníte při pohybu v těsných prostorech a při parkování, a nejnižší spotřebu mezi malými vozu. To dělá z tohoto spolehlivého hatchbacku ideální městské auto.

Recenze u Mitsubishi Space Star oceňují atletické proporce

Kompletní přepracování vozu, které navazuje na filozofii “Dynamic shield” proměnilo Space Star v elegantní, na pohled dynamický malý vůz se sebejistějším postojem, který si však zachoval rozměry potřebné k agilnímu pohybu ve městě. Atletický vzhled karoserie, který u městských hatchbacků není tak obvyklý, Vás ihned okouzlí. Aerodynamický tvar doplňují technologie zlepšující dynamiku vozu, které zároveň snižují spotřebu: účinný alternátor, pneumatiky s nízkým valivým odporem a volitelná automatická převodovka CVT. K tomu přidejte atraktivní přední světlomety s nezaměnitelným světelným podpisem, LED zadní světlomety a speciálně navržená litá kola a hned máte jasno, jakého společníka do městského provozu si chcete vybrat.

Interiér pro Vaše pohodlí při jízdě ve městské džungli

Mnoho stylistických úprav bylo provedeno i v prostorné kabině vozu. V interiéru nového vozu Mitsubishi Space Star se snoubí praktičnost i pohodlí. Jízdu Vám ulehčí přehledná palubní deska a její nové uspořádání ovládacích prvků a také úložný prostor pod přístrojovou deskou. Dostatek komfortu zajistí sedadla s kvalitním čalouněním s akcenty s karbonovým vzorem. Eleganci podtrhují chromové prvky a černé dekory po celém prostoru kabiny a nový vysoce kontrastní sdružený přístrojový panel s čelní plochou s karbonovým vzorem a výraznějším značením. Cestování si zpříjemníte novým multimediálním systém SDA 3 se 7palcovým dotykovým displejem, který nabízí konektivitu s mobilními telefony. Třešničkou na dortu je pak zadní parkovací kamera a maximální bezpečí se šesti airbagy již v základu. Nechybí připojení Bluetooth, USB port a ovládaní rádia na volantu. Pro pohodlnější řízení je volant i řadicí páka potažený kůží. Samozřejmostí je klimatizace a elektrické ovládání zrcátek a předních i zadních oken.

Mitsubishi Space Star

Testy potvrzují, že Mitsubishi Spacestar patří k nejúspornějším vozům

Space Star poskytuje zákazníkům mobilitu s nízkými dopady na životní prostředí, ať už jde o spotřebu paliva nebo emise CO2 a opírá se o filozofii „Hospodárnost na prvním místě”, která zahrnuje dokonalejší aerodynamiku a promyšlenou strategii snižování hmotnosti vozu za použití vysokopevnostní oceli, jehož výsledkem je nízká provozní hmotnost.

K dispozici je manuální 5stupňová převodovka s hladkým řazením nebo automatická převodovka CVT s plynule měnitelným převodem. Díky skvěle naladěnému podvozku si užijete pohodlnou jízdu, zároveň se Space Star řídí velmi snadno a vždy se chová předvídatelně.

Mitsubishi Space Star a bezpečnost? Žádné kompromisy!

Přestože Mitsubishi Space Star patří mezi nejlehčí vozy ve své třídě, v otázce bezpečnosti nedělá kompromisy. Díky skvělému výhledu z kabiny máte možnost zamezit mnoha rizikům dříve, než vůbec vzniknou. Mezi prvky aktivní bezpečnosti patří také světla pro denní svícení a stabilizační protiprokluzový systém a vyspělý systém ABS. V zatáčkách se tak nemusíte obávat smyku a zlepšuje se také chování vozu při akceleraci. Pokud dojde na nejhorší, posádku ochrání čelní, hlavové a boční airbagy a účinky nárazu sníží konstrukce karoserie z vysoce pevné oceli.

Mitsubishi Space Star

Ceny nového Mitsubishi Space Star

Ceny vozu začínají již na 224 850,- Kč dle výše popsaných specifikací. Podrobnější informace o cenách, spotřebě a rozměrech, informace k příslušenství a doplňkům k Mitsubishi Space Star naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Prospekt. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Náhradní díly na Mitsubishi Space Star, servis a příslušenství

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mitsubishi. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství.

Projeďte se v předváděcích vozech nový Mitsubishi Space Star

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu nový Mitsubishi Space Star, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.


 • ATRAKTIVNÍ SPORTOVNÍ DESIGN
 • VYSOKÁ BEZPEČNOST – 6 AIRBAGŮ
 • VELKORYSÝ PROSTORNÝ INTERIÉR
 • NOVÝ MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM SDA 3
 • ÚSPORNÉ MOTORY 1.0 A 1.2 MIVEC
 • AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA INVECS-III CVT
 • NÍZKÁ SPOTŘEBA JEN 4,5 L
 • ZÁRUKA 5 LET

#MujSpaceStar
#MojeHvezda

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Filip Kopecký

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz