Nissan X-Trail

NISSAN X-Trail – stvořen pro rodinné zážitky

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 682 900,-

Sdílejte radosti rodinného života ve větším a dobrodružnějším SUV. Vyberte si z 5 nebo 7sedadlové verze s elegantním designem a pokročilými technologiemi – vše co potřebujete pro akcí nabitá rodinná dobrodružství.

Prvky inteligentní mobility – chytřejší, bezpečnější a zábavnější

Díky inteligentnímu ovládání Nissan máte vše neustále pod dokonalou kontrolou a čeká vás opravdu sebejistá a osvěžující jízda.

Nový exkluzivní design – stvořen k dobrodružství

Crossover Nissan X-Trail se dokonale hodí pro rodinné výlety. Dostane vás svým úplně přepracovaným sportovním vzhledem a vysoce kvalitním interiérem s nejmodernějšími technologiemi. Prohlédněte si nové odstíny karosérie a vydejte se za dobrodružstvím s crossoverem Nissan X-Trail.

Technologie vozu NISSAN X-TRAIL – prémiová výbava

Systém NissanConnect vám umožńuje přehrávat vaši oblíbenou hudbu a prémiový audiosystém Bose* posune váš zážitek z ní na zcela novou úroveň.

Výkon NISSANU X-TRAIL – kamkoli, bez ohledu na počasí

Díky dynamicky inteligentnímu pohonu 4X4, nejmodernějším technologiím a jízdním vlastnostem se váš Nissan X-Trail dokonale přizpůsobí jakýmkoli podmínkám.

Originální příslušenství NISSAN – přizpůsobte si svůj X-TRAIL

Přizpůsobte svůj X-Trail vašemu stylu s originálním příslušenstvím Nissan – stylovým, praktickým a vyrobeným na míru pro váš vůz.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Otakar Titman

Vedoucí prodeje NISSAN
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz