Nissan X-Trail

NISSAN X-Trail – stvořen pro rodinné zážitky

 • Popis modelu
 • Výbava
 • Další podrobnosti
 • Cena od 782 900,-

Nový Nissan Xtrail – Nové SUV s pohonem 4×4

S novým Nissan X-Trail můžete sdílet radosti rodinného života ve větším a dobrodružnějším SUV s pohonem 4×4. Vybírat můžete mezi 5 nebo 7sedadlovou verzí se stylovým designem a pokročilými technologiemi. Model Xtrail vám poskytne vše, co ke každému dobrodružství potřebujete.

Představení nového Nissan X-trail

Nový Nissan Xtrail je obdařen moderními prvky inteligentní mobility. Je chytřejší, bezpečnější a zábavnější. Díky inteligentnímu ovládání máte vše pod neustálou a dokonalou kontrolou. Těšit se můžete na sebejistou a osvěžující jízdu.

Je dokonalým parťákem pro rodinné výlety a cesty za dobrodružstvím. Zaujme vás svým přepracovaným sportovním vzhledem i vysoce kvalitním interiérem s nejmodernějšími technologiemi.

Nový Nissan Xtrail je v nabídce ve čtyřech typech výbavy: Visia, Acenta, N-Connecta a Tekna. Dále můžete vybírat z nových atraktivních odstínů karoserie a několika možností čalounění.

Motorizace modelu Nissan X-Trail

U nového modelu Nissan Xtrail si můžete vybrat mezi zcela novými motory: 1,7 l dieselovým nebo 1,3 l benzinovým motorem. Tyto motory přináší úsporu paliva, vyšší výkon a nižší emisní hodnoty.

Zatímco benzinový motor je k dispozici pouze s pohonem předních kol (2 WD) a s DCT automatickou převodovku, vznětový motor nabízí dvě varianty: pohon na přední nebo na obě nápravy (2 WD nebo 4 WD). U vznětového motoru máte navíc možnost výběru mezi manuální nebo automatickou CVT převodovkou.

Jaký je rozdíl mezi CVT a DCT automatickou převodovkou?

 • CVT poskytuje dokonalou plynulost a nevyužívá pevně stanovené převodové poměry (režim Eco).
 • DCT poskytuje okamžitou změnu výkonu a účinnosti. Přináší sportovní dojem (v minulosti jej měl pouze supervůz Nissan GT-R).

Motory nového Nissan X-trail poskytují výkon až 160 koní a točivý moment až 340 NM. Jsou vybavené systémem Start-Stop, který dočasně vypne motor, pokud není využíván (např. při stání na semaforech), čímž šetří palivo. Při rozjezdu se motor opět hladce nastartuje.

Inteligentní pohon 4×4

Inteligentní pohon všech kol, který je nabízen ve variantě s dieselovým motorem, napomáhá k okamžitému přizpůsobení na jakékoliv jízdní podmínky. Ať již prší nebo sněží, inteligentní systém s pohonem 4×4 vozů x trail automaticky pošle energii kolům, které to potřebují nejvíc. Díky inteligentnímu pohonu může Nissan X-Trail také tahat náklad.

Design exteriéru Nissanu X-Trail

Exteriér nového modelu prezentuje dobrodružství každým coulem! Design vozu je atletický a asertivní. Kombinace prémiového stylu a schopnosti pohonu 4×4 ohromí každého. Tento crossover si nepotřebuje na nic hrát. Takto dokonalý už je!

Prosklená panoramatická střecha, která dosahuje až na zadní sedačky, umožňuje užívat si krásná panoramata. Moderní aerodynamické panely kolem sloupků a nízký podvozek představují chytřejší řešení odporu vzduchu a přináší tišší jízdu i neuvěřitelně nízkou spotřebu. Aktivní zavírání přední mřížky ještě více zlepšuje již tak skvělou aerodynamiku Nissanu X-Trail. Mřížka se v případě vhodné teploty uzavře a sníží tak odpor vzduchu i spotřebu. Na výběr máte z deseti barev karoserie.

 • Vyspělý design
 • Přední maska V-Motion
 • 19“ hliníková kola
 • Chromované prahy
 • Automaticky sklopná zrcátka
 • Inteligentní klíč

Design interiéru prezentuje luxus nové úrovně

Interiér nového Nissan X-trail představuje luxus nové úrovně. Osvěžující klid, elegantní kvalita a dokonalé rozdělení prostoru. Nový Nissan Xtrail se skvěle postará o vaše pohodlí a poskytne vám útulné útočiště na krátkých i dlouhých cestách. Sedadla jsou navržena konstruktéry, kteří se inspirovali výzkumem NASA a čerpali nápady z vesmírného programu.

Díky tomu se jim podařilo do vozu přenést uvolněnou polohu astronautů. Tvarovaná přední sedadla vám poskytnou oporu od pánve až po hrudní páteř a přizpůsobí se vašim tlakovým bodům. Kromě mimořádného pohodlí a více energie si užijete pohled na nebe poseté hvězdami, který vám poskytne elektricky ovládané střešní okno. Navíc můžete vybírat z několika variant čalounění.

 • Látkové čalounění
 • Perforovaná kůže – béžová
 • Tmavě hnědá TAN kůže se speciálním prošíváním
 • Perforovaná kůže – černá

Technologie Nissan Intelligent Mobility

Nissan Intelligent Mobility jsou nové moderní technologie, které zcela mění způsob jízdy. Starají se o jistou a dynamickou jízdu, a to díky intenzivnějšímu spojení mezi vámi a vozem Nissan X-Trail. Vyspělé funkce konektivity dávají cestování nový rozměr a nové inteligentní technologie jej rozšiřují o další možnosti.

Mezi inovace, které vám usnadní život, patří bezdotykové otevírání zavazadlového prostoru. Sada nastavitelných poliček slouží pro variabilitu úložného prostoru, který si tak můžete okamžitě proměnit v prostor podle vašich potřeb. Kufr také skrývá tajné místo, kde můžete něco schovat.

Vybavení pro maximální pohodlí:

 • Nezávislé ovládání teploty
 • Vyhřívaný volant ve tvaru D
 • Vyhřívaná sedadla potažená kůží
 • Elektricky ovládané střešní okno
 • Zadní výdechy ventilace
 • Dva USB porty pro zadní sedadla

Technologie konektivity Nissan Connect

S pokrokovou technologií konektivity Nissan Connect jste několik kroků napřed. Všechny informace získáte na jedné obrazovce – na barevném 5“ displeji palubního počítače. Přehled máte o navigačních pokynech, jméně volajícího, dostupných bezpečnostních funkcích. Mezi obrazovkami můžete pohodlně přepínat tlačítky na volantu.

V novém Nissan X Trail budete chtít trávit více času. Kromě jedinečného komfortu a dokonalých jízdních vlastností je důvodem Prémiový audiosystém Bose, se kterým si užijete povznášející zvukový zážitek na předních i zadních sedadlech. O skutečný poslechový zážitek se stará devět vysoce výkonných reproduktorů pro perfektní zvuk na každém sedadle.

Díky navigačním a mobilním aplikacím je model xtrail nejlepším přítelem vašeho mobilního telefonu. Za jízdy si můžete bezpečně užívat vybrané hudby, nejnovějších tweetů, novinek z Facebooku nebo se poradit s TripAdvisorem.

Rozměry nového Nissan X-Trail

Nový Nissan X-Trail má vše, co vyžadujete na dobrodružné cestě. Poskytne vám potřebný prostor, pohodlí a flexibilitu. Pohodlně uveze pět lidí s možností rozšíření na sedm sedadel. Volitelná třetí řada sedadel je ideálním řešením, pokud ve svém voze potřebujete vést více členů rodiny a přátel. Další možností je sklopení sedadel, čímž vytvoříte plochý dostatečně velký nákladový prostor.

Jaké jsou rozměry nového Nissan X-trail? Celková délka vozu je 4 690 mm, celková šířka 1 820 mm (2 060 mm se zrcátky) a celková výška 1 710 mm (1 740 mm se střešními lyžinami). Rozvor kol činí 2 705 mm a objem zavazadlového prostoru je 565 litrů (u pětimístné verze) a 445 litrů (u sedmimístné verze).

Nissan Xtrail testy a recenze

Dle recenzí je nový Nissan X-Trail ideálním vozem pro delší dobrodružné cesty. Drsňácký výraz společně s vysokým výkonem a inteligentními technologiemi dělají z tohoto SUV dokonalý vůz pro různé typy vozovek. Hlavními přednostmi vozu je komfortní jízda, jisté držení stopy i v prudce projížděných zatáčkách na suchém asfaltu, ale také lehké stabilní řízení.

Dle testů umí Nissan Xtrail předvést nevěřitelnou agilitu, a dokonce málokterý řidič je schopen naplno využít jeho možnosti. V poměru k vysokému výkonu motoru Xtrail nabízí celkem nízkou spotřebu paliva. Nissan Xtrail je navíc nadprůměrně prostorný a poskytuje dostatek komfortu celé posádce.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz