Mazda Fair Service

Mazda Fair Service u AUTO JEREMÁŠOVA s.r.o.!
Mazda Fair Service
AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jako autorizovaný servis Mazda nabízí na vozy starší 3 let slevový program Mazda Fair Servis, díky kterému výrazně ušetříte!

Za zvýhodněných podmínek získáte také jistotu zázemí autorizovaného servisu Mazda, včetně kvalifikovaných a školených mechaniků, nejnovější diagnostiky, ověřených postupů, použití kvalitních originálních náhradních dílů a záruk poskytovaných na servisní úkony i použité díly. Dobrý technický stav je základem bezproblémového provozu vašeho vozu a zvyšuje jeho hodnotu při dalším prodeji.

Program Mazda Fair Service se vztahuje na servisní a údržbové díly dle klasifikace výrobce**. Čím je vůz starší, tím vyšší je sleva na příslušné díly a to v rozmezí 10 – 30% podle stáří vozu.

Stáří vozu Sleva na servisní a údržbové díly
4. a 5. rok v provozu* 10% sleva
6. a 7. rok v provozu* 20% sleva
8. rok v provozu* a více 30% sleva

Navíc u AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. získá každý zákazník na vůz starší 5let slevu i na servisní práce ve výši 10%!

* Poznámka: den zahájení provozu se počítá od data spuštění záruky na vozidle.
** Do kategorie servisních a údržbových dílů patří například alternátory, startéry, stěrače a stírátka, brzdové destičky a obložení, brzdové kotouče a bubny, baterie, žárovky, katalyzátory, spojky a spojkové díly, tlumiče odpružení, vodní pumpy, tlumiče výfuku, chladiče a hadice, filtry (vzduchové, olejové).