Rio

 

KIA Rio

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 274 980,-

Kia RIO v AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

Nová generace modelu přináší progresivnější design, ale i řadu technických inovací, které zvyšují bezpečnost posádky a především chodců, a také kladou důraz na sebevědomější kontrolu řidiče nad vozidlem v obtížných situacích. Odvážná Kia Rio promění život na cestách v potěšení. Sklopná zadní sedadla a prostorný interiér Vám nabízí všestrannou praktičnost, jakou potřebujete, zatímco chytré funkce v oblasti konektivity Vám umožní mnoho různých způsobů, jak zůstat ve spojení s okolním světem. Současně si budete užívat dynamické jízdní vlastnosti modelu Rio a potěší Vás i nízké provozní náklady. A to vše završuje naše bezkonkurenční 7letá záruka, jako připomínka, že zcela nová Kia Rio dokáže dokonale uspokojit všechny Vaše potřeby.

Velké malé auto nebo malé velké auto?

Nová tvář již čtvrté generace modelu Rio se rodila ve spolupráci návrhářských studií v Německu a Kalifornii společně s návrhářským centrem automobilky Kia v korejském Namyangu. Kombinace evropského, amerického i korejského přístupu vetkla novému modelu do vínku přímočaré křivky a dynamický, dospělejší vzhled. Při vývoji byl ale kladen důraz především na praktičnost. Díky tomu nabízí nové Rio prostor a komfort, které bychom v tomto segmentu neočekávali. Vůz je celkově o 15 mm delší, přičemž o 10 mm se prodloužil rozvor, což znamená více místa pro posádku, ale také větší stabilitu vozu. Díky vyšší tuhosti přední nápravnice se minimalizovaly vibrace od nerovností na vozovce.

Vůz s celkovou délkou 4 065 mm – nejdelší karoserie v segmentu malých vozů, se dobře ovládá, a v městských ulicích také parkuje. Téměř svislé zadní sklo i menší převisy karoserie dávají řidičům lepší kontrolu nad prostorem kolem vozidla při parkování, ale také při manévrování v hustém silničním provozu. Ztenčení zadních C-sloupků a úprava umístění vnějších zpětných zrcátek napomohlo k výraznému omezení slepých úhlů z pohledu řidiče a zlepšení celkového výhledu ven všemi směry.

 

Dynamický vzhled zajišťují také zadní LED světlomety ve tvaru šípu, širší příď i ztvárnění zadní části dodávající celkově autoritativnější vzhled. Nově je ale pojata také kabina, která nabízí dostatečný prostor pro posádku a ergonomičtější uspořádání než předchozí generace. Jízdní komfort podtrhuje i velmi dobře odhlučněná kabina minimalizující pronikání aerodynamického hluku, ale i zvuků motoru a ruchů od vozovky. Rio čtvrté generace používá nové spoilery u předních kol, úplné zakrytování spodku vozu a svislé „lopatky“ protažené svisle od spoileru pátých dveří, které slouží k potlačení aerodynamického hluku a zlepšení celkové aerodynamiky vozu.

Servis a prodej originálních doplňků Kia Rio

Navštivte náš servis KIA, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky KIA. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy Kia Rio jsou u nás běžně v prodeji, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, světla, tažné zařízení, střešní nosič atd.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Kia Rio

V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. si plně uvědomujeme, že vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. Proto Vás rádi osobně informujeme o všech přednostech nové Kia Rio a sdělíme zkušenosti zákazníků. Naše předváděcí vozy si můžete vyzkoušet a otestovat na vlastní kůži.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

(*) ceny jsou uvedeny včetně DPH

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Tomáš Adamec

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
janousova@autojeremiasova.cz

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz