Nový e-Soul

 

Cena od 1 149 980,-

Nový e Soul, elegantní elektromobil

Nová Kia e-Soul vyčnívá z davu moderními tvary, svěžími barvami a technicky vyspělými detaily. Vyberte si ze sedmi barev kompletního lakování karoserie a sedmi dvoubarevných kombinací pro karoserii/střechu a zrcátka. „Elektrický“ vzhled završují speciální 17″ kola z lehké slitiny. Už nemusíte hledat čerpací stanice, měnit motorový olej, ani poslouchat hlučný, vibrující motor. Navíc nebudete vypouštět vůbec žádné emise. Nová Kia e-Soul Vám místo toho poskytne cestování s dlouhým dojezdem, snadným nabíjením a okamžitým zrychlením – v moderní atmosféře, v níž může být hlučná jedině Vaše hudba.

KIA e-Soul – rozměry

Výška: 1 605 mm / Šířka: 1 800 mm / Délka: 4 195 mm / Rozvor kol: 2 600 mm / Přední přesah: 865 mm / Zadní přesah: 730 mm

 

 

Nová KIA e-Soul – interiér

Zde naleznete obrovský prostor pro Vaši vlastní definici komfortu, stylu a barev. Speciální dekorační osvětlení se mění s hudbou a odráží se v ozdobných prvcích barevného paketu s metalickým lakem v odstínu červené, zelené nebo zlaté. Kožené čalounění umocňuje sofistikovanost vyhřívaných a odvětrávaných sedadel vpředu a vyhřívaných sedadel vzadu.

Bezpečnost a technologie

e-Soul využívá i řadu dalších technologií, které mohou napomoci potlačit obavy majitelů ohledně krátké dojezdové vzdálenosti; jde například o čtyři jízdní režimy: stupeň ‘Drive’ (jízda) nebo ‘Brake’ (brzdění) při vypnutém režimu Eco (‘Off’), resp. ‘Drive’ nebo ‘Brake’ při zapnutém režimu Eco (‘On’); nastavení ‘Brake’ nebo ‘B’ při zapnutém (‘On’) režimu Eco zajišťuje co nejúčinnější zpětné získávání kinetické energie. Jedinečnou výbavou modelu e-Soul je i systém palubního infotainmentu a navigace se zobrazováním dobíjecích míst v okolí nebo podrobné informace o zbývajícím dojezdu a stavu nabití akumulátoru.

Nová KIA e-Soul – Zábava a připojení

Dotykový displej sytému infotainmentu standardně podporuje technologie Android Auto™ i Apple CarPlay™, a tak na cestách umožňuje bezproblémovou integraci chytrých telefonů s přístupem k aplikacím a funkcím Google nebo Apple. Tento systém podporuje úplné hlasové ovládání a dovoluje uživatelům streamovat oblíbené skladby nebo audio knihy, bezpečně a snadno telefonovat nebo přistupovat k funkcím navigace prostřednictvím map Google nebo Apple. Palubní systém byl navržen tak, aby co nejméně odváděl pozornost od řízení, a umožnil tak řidiči maximálně se soustředit na aktuální dopravní situaci.

Nová KIA e-Soul – Vyberte si dojezd

Větší sada akumulátorů s kapacitou 64 kWh má dojezd až 452 km na jedno nabití. Menší sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh nabízí dojezd až 277 km. Ať si vyberete jakékoli akumulátory, pro obě sady platí exkluzivní 7letá záruka Kia.

Snadné nabíjení

Doma můžete používat normální i rychlé nabíjení. Na veřejných nabíjecích stanicích CCS (Combined Charging System) lze nabíjet výkonem až 100 kW (nabití na 80 % za 30 minut). Dopřejte si více komfortu a naprogramujte si spuštění nabíjecího procesu na dálku. K dispozici je dokonce i zimní mód, který vyhřívá akumulátory pro maximální účinnost.

Nová KIA e- Soul – recenze chválí asistenční a bezpečnostní prvky

  • Systém následování v jízdním pruhu (LFA) – zachovává bezpečnost v husté dopravě
  • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)
  • Chytré brzdění s rekuperací
  • Pokročilý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go
  • Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)
  • Režim Utility
  • Nastavení jízdního režimu
  • Systém sledování mrtvého úhlu (BCA)

Nová KIA e-Soul – motorizace

Prodloužený dojezd 452 km 150 kW (204 k)
Zdvihový objem (ccm) 0
Maximální výkon (k / ot. za min.) 204 /
Max. točivý moment (Nm / ot. za min.) 0 /
Standardní dojezd 277 km 100 kW (136 k)
Zdvihový objem (ccm) 0
Maximální výkon (k / ot. za min.) 136 /
Max. točivý moment (Nm / ot. za min.) 0 /

Servis a náhradní díly Nová KIA e-Soul

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete pro svou KIA e-Soul objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky KIA jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Nová KIA e-Soul

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech Nové KIA e-Soul, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy. Neváhejte a domluvte si s Novou KIA e-Soul test, který Vám ukáže její přednosti.

Nová KIA e-Soul – prodej a cena

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi. Pokud Vás pro Novou KIA e-Soul zajímá ceník, můžete si ho stáhnout zde. Zajímají Vás možnosti pořízení Nové KIA e-Soul na operativní leasing? Napište nám o více informací.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Tomáš Adamec

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
janousova@autojeremiasova.cz

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz