Optima SW

 

Nová KIA Optima SW

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 749 980,-

Nová Kia Optima SW v AUTO JEREMIÁŠOVA

Žhavá novinka představená na autosalonu v Ženevě jde na podzim 2016 do prodeje! Jedná se o kombi verzi
Kia Optima, která nese název Kia Optima Sportswagon. Z oblíbené modelové řady Kia Optima 2016 si tento nový “kombík” zachovává atraktivní vnější design a moderní interiér. Co Vás ale na Kia Optima SW určitě na první pohled a první jízdu zaujme, je ještě vyšší úroveň praktičnosti a přitažlivosti karosářské varianty kombi.

Ostré linie, štíhlý a dynamický profil. To je exteriér nového vozu Kia Optima SW 2016. Pozadu ale nezůstává ani interiér. Vnitřek vozu je vybavený měkkými materiály a ergonomickými detaily, které skvěle doplňují jedinečný zážitek z praktického a na dostatečný prostor orientovaného interiéru.

Uvnitř vozu naleznete také moderní a inovativní technologie, které byste asi spíše čekali u automobilů vyšších tříd. Obklopí Vás prémiová kvalita, která řidiče i spolujezdce osloví na pohled i na dotyk. Sedadla jsou pohodlná a prostorná a celý interiér odhlučněný. V kombinaci s takovými technologiemi, jako jsou bezdrátová nabíječka na mobilní telefon, prémiový audiosystém s 8 reproduktory nebo nejmodernějším audiovizuálním navigačním systémem Kia, se i na delších cestách budete cítit opravdu komfortně.

Nová Kia Optima SW Plug-in Hybrid – Nová úroveň výkonů hybridního vozu

Po všech stránkách pozoruhodný model Optima Sportswagon Plug-in Hybrid je důkazem, že lze snižovat emise a zároveň plnit vysoké nároky na výkon. Díky vyspělému pohonnému ústrojí harmonicky kombinuje hospodárnost s dynamikou a zajišťuje rychlý a hladký přechod z elektrického do hybridního (zážehový motor/elektromotor) provozního režimu – při popojíždění ve městech, i na dálnici.

Ceník nové Kia Optima Sportswagon

Ceny nové Optimy SW se pohybují od 749 980 Kč dle specifikací vozu. Podrobnější informace, jako jsou cena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům nové Kia Optima SW naleznete na našem webu v sekcích Ceník a Výbava a Technické parametry. Vůz lze financovat úvěrem nebo si jej pořídit na Operativní leasing.

Servis a prodej originálních doplňků nové Kia Optima Sportswagon

Při využití našeho servisu, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky KIA, se Vám bude věnovat proškolený personál. Při čekání na servis Vašeho vozu můžete strávit příjemné chvílev prostředí klientské zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky KIA jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné alu kola, příčníky, tažná zařízení, střešní nosiče, nosiče kol, originální koberce, ozdobné lišty, držáky, deflektory, zástěrky atd.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Kia Optima Sportswagon

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet a projet se v předváděcím voze.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí a obeznámí vás o přednostech nové Optimy SW. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz