MAZDA CX-3

 

MAZDA CX-3

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 412 400,-


Mazda CX-3 přináší potěšení z jízdy

Mazda CX-3 je kompaktní crossover, který kombinuje jedinečný, stylový a pulsující design KODO – duše v pohybu s pohodlím a praktičností, které vyhovují Vašemu životnímu stylu. Oceňovaná technologie SKYACTIV přináší nekompromisní sportovní výkon a dynamické, citlivé řízení, proto se model Mazda CX-3 perfektně hodí jak pro jízdu ve městě, tak pro cestování na venkově.

Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi systému MZD Connect a i-ACTIVSENSE, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.

Technologie SKYACTIV

Filozofie Mazdy CX-3 „potěšení z jízdy“ v sobě skrývá celou řadu oceňovaných technologií SKYACTIV.

Motory, karoserie a podvozek přinášejí nekompromisní výkon a nabízejí citlivé ovládání, vysokou přilnavost a sportovní jízdní dynamiku. Při jízdě ve městě nebo na venkově tak budete mít pocit spojení s vozem Mazda CX-3 Jinba Ittai .

Systém i-STOP

Nejlepším partnerem pro i-ELOOP je systém i-STOP. Běžné systémy stop v zácpě nastartují motor vozidla s elektrickým motorem naprosto stejným způsobem, jakým se motory obvykle startují.

Pomocí techniky přímého vstřikovače paliva a optimalizovaného umístění pístu umožňuje řidiči unikátní systém Mazdy i-stop znovu nastartovat v podstatě okamžitě, zatímco se i výrazně zlepšuje spotřeba paliva.

Konektivita

MZD Connect poskytuje bezpečný a snadný přístup k veškeré vaší hudbě, textovým zprávám hands-free a volání, navigaci a sociálním sítím.

Všechny potřebné informace jsou zobrazeny na 7″barevné dotykové obrazovce, takže se můžete pomocí kruhového HMI ovladače.

Bezpečnost

Naše řada inteligentních špičkových bezpečnostních funkcí i-ACTIVSENSE Vám poskytuje veškeré potřebné zabezpečení a ochranu.

Integrované snímače a kamery za Vás sledují a hlídají Vaše okolí. A technologie, jako například systém sledování mrtvého úhlu (BSM), vám pomáhá vyhnout se kolizím při změně jízdních pruhů nebo při couvání.

Dizajn KODO – duše v pohybu

Sportovní dynamický styl okolo Vás… Nadčasový design KODO vozu CX-3 je patrný uvnitř i vně. Od špičkového ručního řemeslného zpracování interiéru po inovativní funkce budete cítit, že vše je ergonomicky umístěno okolo a také pocit spojení s vozem Jinba Ittai.

Designéři Mazda vylepšili progresivní vnější design karoserie čistými, jednoduchými liniemi a konturami, které vyjadřují energii. Vyjadřuje kombinaci výkonu a stylového šarmu, která jistě chytne za srdce.

 


Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz