MAZDA CX-3

MAZDA CX-3

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 399 900,-

Představení Mazda CX-3

Japonská automobilka přišla v roce 2015 na trh s výraznou novinkou, která se směle řadí do segmentu malých SUV. Nová Mazda CX-3 je na první pohled výrazná svým zpracováním exteriéru. Designéři ze země vycházejícího slunce hledali inspiraci především v přírodě, v pohybu zvířat i lidí, a výsledkem je tento nekonvenční design, nazvaný KODO (více níže). Tento nový kompaktní crossover od Mazdy je vhodný pro jízdu ve městě, stejně jako v terénu. Všude vás příjemně překvapí svými jízdními vlastnostmi. Automobilka navíc pro evropský trh vyvinula nový motor – turbodiesel 1,5 l. Nechybí ani technologie Skyactiv, která se dotýká nejen motorů, ale například také převodovky, podvozku nebo karosérie. Mazda pomocí této série inovací, které dlouhodobě představuje a používá, neustále snižuje spotřebu svých automobilů.

KODO – Duše v pohybu

Robustní, ale zároveň ladné linie nového vozu Mazda CX-3 jsou součástí celého inovativního stylu, kterým se Mazda v oblasti designu rozhodla vydat. Má dokonce svůj název, a tím je KODO – Duše v pohybu. Inspirace v přírodě je založena především na pohybu zvířecí říše. KODO je kombinací elegance, napětí a ladných křivek. V rámci interiéru je pak kladen důraz na dílenské zpracování jednotlivých prvků a kvalitu použitých materiálů. Vnitřek vozu je také dostatečně prostorný, asi i více, než by při pohledu na rozměry automobilu naznačoval první dojem.

Recenze a testy Mazdy CX-3

Velmi dobré ohlasy vzbudil nový model Mazdy také u odborných a publicistických recenzentů. V redakčních testech si Mazda CX-3 hned při svém uvedení do prodeje v roce 2015 výborně. Červnový test portálu Auto.cz přinesl pro Mazdu CX-3 trefné označení městský crossover. Velmi výstižný byl také přívlastek „Hravá a nijak žravá“, což přesně zachycuje příjemnou ovladatelnost a nízkou spotřebu vozu.

Motorizace Mazdy CX-3

Nová Mazda CX-3 je v prodeji se třemi typy motorů. Jedná se o dva benzinové motory 2.0 Skyactive-G s 88 kW a 110kW, dále pak dieslový typ 1.5 Skyactive-D. Ten byl vyvinut speciálně pro evropský trh a má výkon výkon 77kW.

Mazda CX-3 je v prodeji se třemi typy motorů. Jedná se o dva benzinové a jeden diesel. Díky technologii SKYACTIV se můžete spolehnout na skvělou odezvu vozu a velmi nízkou spotřebu paliva. Maximální výkon vozu činí 177 km v hodině. Mazda CX – 3 získala uznání za inovativní design a skvělý výkon.

Ceník Mazda CX-3

Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy CX3 naleznete na našem webu pod odkazy “CENÍK (PDF)” a “BROŽURA (PDF)”. Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mazda, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Mazda CX-3

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mazda. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma. V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mazda jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mazda CX-3

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži. Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mazda CX-3, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy. Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi. Kontaktujte naše prodejce vozů značky Mazda na telefonním čísle +420 251 119 011. Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Kristýna Kubů

Prodejce
tel.: 733 129 599
kubu@autojeremiasova.cz