Kia Ceed EDICE 30 oslavuje 30 let automobilky Kia na českém trhu

Když před třiceti lety vstoupila jihokorejská automobilka Kia na český trh, nikdo nečekal, že se v budoucnosti stane jedním z hlavních hráčů. Letos to je již 30 let, a Kia se rozhodla tento krásný milník oslavit pomocí speciálních výročních edicí 30 pro své nejoblíbenější modely.

Limitovaná edice 30. výročí na trhu

Nedávno jsme Vám přinesli informace o výroční speciální edici oblíbeného vozu Kia Sportage EDICE 30. Tím ovšem nabídka EDICE 30 nekončí. Své speciální edice se dočkal i oblíbený model Kia Ceed. Ceed dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější skupinu modelů této automobilky na našem trhu, a proto se i tato rodinka dočkala nového člena v podobě Kia Ceed EDICE 30.

Podle Arnošta Barny, generálního ředitele Kia Czech, jsou tyto výroční edice dárkem, který může potěšit jak skalní příznivce značky, ale i přilákat nové zákazníky. Dodal též, že modely Ceed a Sportage patří mezi nejpopulárnější modely na českém trhu, které tvoří až 72 % prodaných vozů.

Co Vám Kia Ceed EDICE 30 může nabídnout?

Oba modely EDICE 30 spojuje nová barva laku Šedá Wolf a černá maska chladiče. Díky nim (a integrované 10,25″ GPS navigaci s podporou DAB, Kia Connect, Android Auto/Apple CarPlay a zadní parkovací kamerou) můžete zkušeně brázdit české silnice stejně jako vlci, kteří si střeží svůj revír. Elegantní doplňky pomáhají dotvořit majestátní vzhled této limitované edice. Kia Ceed EDICE 30 se může pyšnit 17” koly z lehkých slitin a vyhřívanými, elektricky ovládanými a sklopnými černě nalakovanými zpětnými zrcátky.

Edice 30 je dostupná pro běžnou variantu Kia Ceed (hatchback), tak pro oblíbený Kia Ceed SW. Verze hatchback se dočká oblíbených zadních světel plástnicového typu a verze sportswagon se naopak dočká předních mlhových full-led světlometů. Díky nim tak EDICI 30 jen tak nepřehlédnete.

Elegance zvenčí, pohodlí uvnitř

Kia Ceed je sama o sobě známá svým pohodlím, které může nabídnout řidiči i zbytku posádky. EDICE 30 se rozhodla komfortnost a prostornost posunout ještě o krok dál. Přední sedadla jsou vybavena příjemnými bederními opěrkami a spolujezdec si nyní může užívat absolutního komfortu díky výškově nastavitelným vyhřívaným sedadlům. Čalounění je vyvedeno kombinací látky a umělé kůže, díky čemuž se budete moci užít jak příjemné a měkké dotyky látky, díky kterým se Vám pojede jako v bavlnce, tak kvalitní kůži, která interiéru dodá tu pravou eleganci.

Chcete se podílet na oslavách tohoto 30. výročí?

Zaujal Vás tento unikátní limitovaný model? Chcete se přesvědčit, k čemu vedlo 30 let inovací a zkušeností Kia na českém trhu? Jsme oficiálním dealerem značky Kia v Praze 5. Rádi Vám povíme více o tomto výročním modelu, ale i jiných vozech značky Kia. Nestačí Vám pouze slovo? Sjednejte si u nás zkušební jízdu a vyzkoušejte si sami, jak Vám bude nová EDICE 30 sedět.