Oslavte 30 let Kia Sportage s limitovanou EDICÍ 30

Ačkoliv by to nikdo z nás neřekl, je to již 30 let od doby, kdy byla na trh uvedena Kia Sportage. Byla uvedena na trh už v roce 1993. Za tu dobu řada Sportage zažila pět generací. V roce 2015 se stala Kia Sportage nejprodávanějším vozem této korejské automobilky a v roce 2018 se počet prodaných Sportage vyšplhal nad 5 milionů kusů.

Od úvodního uvedení na trh se Sportage výrazně změnila. První generace moc úspěšná nebyla, ale Kia se nenechala odradit a s každou generací si tak Sportage našla více a více příznivců. Nejnovější generace navíc nabízí i možnost hybridní motorizace, takže pokud si potrpíte na prostorné a pohodlné SUV, které je navíc ekologické, Kia Sportage je vůz pro Vás.

Limitovaná Kia Sportage EDICE 30

30 let ve světě automobilů není krátká doba a proto se Kia rozhodla tento milník oslavit pomocí nové, limitované edice. Zaujměte své okolí novým vylepšeným designem. Kia Sportage se ve své nové generaci rozhodla inovovat svůj vzhled a EDICE 30 přijíždí vylepšená o detaily, díky kterým tento unikátní vzhled zaujme každého.

Co tato limitovaná edice nabízí?

  • Vzhledu plnému protikladů přispívá výrazné zatmavení oken vozidla
  • Lesklé černé akcenty jako například provedení vnějších zpětných zrcátek, lemování bočních oken a spoileru
  • Nový dekorativní prvek v matné chromové úpravě, který zdůrazňuje elegantní křivky vozu
  • Oboje krásně vynikne v novém barevném provedení šedá Wolf
  • Pozornosti neuniknou ani 19” černá litá kola (pro benzínovou motorizaci) která podtrhují slovo SPORT v názvu SPORTage.
  • Pro hybridní verzi jsou připravena 18” litá kola v antracitovém odstínu
  • Sportage EDICE 30 je výrazná i pří pohledu zezadu díky tmavě chromovému  ochrannému krytu nárazníku a full-LED zadmíni světly, díky kterým se Váš vůz neztratí ani v noci

Stylový a pohodlný interiér

Elegantním exteriérem ovšem toto SUV nekončí. Spousta drobných detailů a vychytávek Vás čeká i uvnitř vozu. Kia Sportage je známá svou prostorností a pohodlím a EDICE 30 toto posouvá dál. Sedadla jsou čalouněná kombinací umělé kůže a semiše, díky čemuž nebudete z vozu už chtít vystoupit. K rafinované atmosféře přispívá i černé čalounění stropu kabiny.

Kia Sportage EDICE 30 v Auto Jeremiášova

Chcete se připojit k oslavám tohoto milníku? Máte nějaké otázky ohledně této limitované edice? Více informací o současné generaci Kia Sportage se dozvíte na naší produktové kartě.