Niro

Kia Niro

Cena od 764 980,- Kč (Kia Niro HEV)
Cena od 1 054 980,- Kč (Kia Niro PHEV)
Cena od 1 109 980,- Kč (Kia Niro EV)

Seznamte se s novou řadou Kia Niro

Po celoevropském úspěchu první řady Kia Niro se tento oblíbený vůz dočkává druhé řady, na niž jsme všichni úpěnlivě čekali. Ten čas nadešel, a proto je třeba se nové Kia Niro a jejím třem modelům podívat pořádně pod kapotu.

Tři verze, které Vám dají možnost si vybrat

Stejně jako první řada, i nové Niro přináší tři možnosti pohonu vozu, jednu čistě elektrickou a dvě hybridní.

 • Kia Niro HEV, hybridní verzi, s výkonem 104 kW
 • Kia Niro PHEV, plugin-in hybrid, s výkonem 135 kW a elektrickým dojezdem až 65 km
 • Kia Niro EV, čistě elektrickou verzi, s výkonem 150 kW a dojezdem 460 km

Elegance tak, jak ji neznáte

Exteriér je navržen tak, aby upoutal pohled kolemjdoucích, díky své kapotě se zdvojeným krytem, tygří masce chladiče a denním světlům ve tvaru EKG křivky. Mřížka s šestiúhelníkovým rastrem evokuje futuristický vzhled a nové technologie, aby všem dala najevo, že nové Niro je vozem budoucnosti.

Ani z boku Niro nezahálí. Zakládá si na jednoduché, ale přesto elegantní, boční křivce, zadním aerodynamickým sloupkem, zadních světlech ve tvaru bumerangu a jedinečných, vysoce lesklých nebo ocelově šedých obkladů, díky který Vaše auto vynikne. Co při pohledu z boku rozhodně vynikne jsou jeho kola. Pro elektrickou verzi Niro EV jsou k dispozici 17” kola z lehkých slitin a pro HEV a PHEV jsou k dispozici 16” a 18” kola podle druhu výbavy. Co ovšem zaujme je vzhled jejich disků ve tvaru pěti korunních lístků s dvoubarevnými akcenty.

Nové Kia Niro – rozměry

Výška: 1 585 mm / Šířka: 1 825 mm / Délka: 4 420 mm / Rozvor kol: 2 720 mm / Přední přesah: 895 mm / Zadní přesah: 805 mm

Prostorný interiér, který potěší

Na první pohled interiér nové Kia Niro potěší oko svou elegancí, ale zároveň zaujme tím, kolik prostoru nabízí. Díky svým novým rozměrům nabízí ještě více místa, než první řada. Můžete se tak těšit na pohodlí, ve kterém se nebudete muset mačkat. Díky spojení minimalismu a nejnovějších technologií navíc má řidič na očích vše, co potřebuje. Panoramatický duální displej o velikost 10,25” obsahuje funkce přístrojového štítu řidiče a funkce palubního infotainmentu v jedinečné podobě.

I zbylé části interiéru rozhodně zaujmou. Pro sedačky byl použit nový, kvalitní a zároveň ekologický materiál. V závislosti na druhu výbavy tak můžete mít sedačky buď potažená čalouněnou látkou, kombinací látky a umělé kůže nebo přímo ze samotné umělé kůže. Umělá kůže je na vyrobena na bázi vinylu nebo polyuretanu a je tak veganská. Umělá kůže na bázi polyuretanu navíc obsahuje tkaninu Tencel™ z celulózových vláken eukalyptu ke zdůraznění přírodního charakteru.

Bezpečnost a technologie

Nové Niro je vybaveno spoustou bezpečnostních prvků, které zpříjemní Vaši jízdu a hlavně jí udělají bezpečnější.

 • Asistent pro jízdu na dálnici (HDA a HDA2)  pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu a dodržuje bezpečnou vzdálenost od jiných vozů a ovládá zrychlování a brzdění. Kia Niro EV disponuje vylepšeným systémem HDA2, který zároveň pomáhá při přejíždění mezi jízdními pruhy.
 • Systém autonomního brzdění (FCA a FCA 2.0) vyhodnocuje radary a kamery kolem vozu, a při hrozbě srážky vyvine maximální brzdnou sílu. Niro EV disponuje vylepšenou verzí tohoto systému, FCA 2.0, který se zapojuje i při projíždění křižovatkou.
 • Asistent pro odvrácení kolize s vozem ve slepém úhlu (BCA) vydává upozornění na případná vozidla ve slepém úhlu a vyrovnává vůz tak, aby zamezil případné srážce. Aktivní upozornění na přijíždějící vozidla v příčném směru při couvání (RCCA) nabízí tutéž pomoc při couvání.
 • Propojený adaptivní tempomat propojený s navigací (NSCC) udržuje nastavenou rychlost a bezpečnou vzdálenost od jiných vozidel. Díky propojení s navigací také automaticky zpomaluje v zatáčkách.
 • Asistent pro zamezení kolizím při couvání během parkování (PCA-R) usnadní parkování a zamezí střetu s chodci nebo překážkami.
 • Dálkově ovládaný inteligentní parkovací asistent (RSPA) umožňuje zaparkovat vůz, aniž by řidič musel sedět za volantem, což je vhodné hlavně tam, kde je nedostatek místa.

Nové Niro také nabízí konektivitu té nejmodernější úrovně. Funkce palubní telematiky Kia Connect a služba Kia Live Vám umožní získat informace o tom, která cesta do cíle je ta nejrychlejší a zároveň budete v obraze o nejnovějším dění na cestách. Příkazy také můžete zadávat hlasem bez použití rukou díky technologiím  Android Auto™ a Apple CarPlay™. Head-Up displej navíc promítá ty nejdůležitější informace na čelní sklo. Díky těmto technologiím tak můžete mít bezpečně obě ruce na volantu a sledovat silnici před Vámi.

Díky mobilní aplikaci Kia Connect také můžete mít veškeré informace o Vašem vozidle přímo po ruce na Vašem telefonu. Můžete tak najít své vozidlo na velkém parkovišti, a používat jeho navigaci ať už jste v autě nebo ne. Můžete si tak předem připravit Vaši cestu, ale také můžete použít navigaci k tomu, abyste do svého cíle dosáhli i po vystoupení z Vašeho vozu. Navíc díky funkci parkování s obsluhou můžete skrýt své osobní informace, chopí-li se vozu někdo cizí.

Motorizace

Specifikace výkonu, motoru a spotřeby se liší podle typu nového Nira.

 • Hybridní Kia Niro HEV nabízí 1.6 GDI HEV 6DCT automat 141 k / 104 kW (Benzín , Automatická převodovka DCT), se spotřebou paliva v  kombinovaném WLTP módu  4.4 l/100 km a emisemi CO₂ 100 g/km.
 • Plug-in Hybrid Kia Niro PHEV nabízí 1.6 GDI PHEV 6DCT automat 183 k / 135 kW (Benzín , Automatická převodovka DCT), s nulovými emisemi a spotřebou paliva v kombinovaném módu (CO₂ kombinované emise 0 g/km. Elektrická spotřeba 129.0 Wh/km Spotřeba paliva: kombinovaná 0 l/100 km)
 • Elektrické Kia Niro EV nabízí synchronní AC elektromotor 204 k / 150 kW (Elektro , Bezestupňová redukční převodovka); 150 KW (204 k) s elektrickou spotřebou 162.0 Wh/km

Servis a náhradní díly Nová KIA Niro

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete pro svou KIA Niro objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky KIA jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Nová KIA Niro

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech Nové KIA Niro, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy. Neváhejte a domluvte si s Novou KIA Niro test, který Vám ukáže její přednosti.

Nová KIA Niro – prodej a cena

Věnovat se Vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi. Pokud Vás pro novou KIA Niro zajímá ceník, můžete si ho stáhnout zde. Zajímají Vás možnosti pořízení Nové KIA Niro na operativní leasing? Napište nám o více informací.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů Kia

Filip Kopecký

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů Kia; Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz