Rodina MITSUBISHI Lancer

MITSUBISHI Lancer

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 353 750,-

Představení Mitsubishi Lancer

Sportovní vozy jsou důležitou součástí výroby japonské automobilky Mitsubishi, která první automobil z řady Lancer představila už v roce 1973. Od té doby vyjelo na silnice i do terénu osm generací tohoto sportovně stavěného vozu. Aktuálně na úspěchy, jako byly velmi dobrý prodej předchozích modelů a pozitivní odborné a redakční recenze a testy, navazují Mitsubishi Lancer ve verzích Sportsedan a Sportback. Mitsubishi Lancer je ideální volbou pro řidiče, kteří mají rádi rychlou, ale bezpečnou a jistou jízdu.

Velmi populární je také třetí model, který nese označení Mitsubishi Lancer Evolution, nebo lidově řečeno Mitsubishi LancerEvo. Ten byl vyroben poprvé v roce 1992 a to cíleně pro účast v závodech rallye.

Mitsubishi Lancer Sportsedan

Jestli něco může překonat ohromující vzhled čtyřdveřového Mitsubishi Lancer Sportsedan, pak je to jedině skvělý zážitek z jízdy v tomto sportovním voze nižší střední třídy. Sportsedan v sobě kombinuje krásný design karoserie s její vysokou odolností, což je dáno i úspěchy v závodech rallye, které slavil především „blízký příbuzný“ tohoto modelu Mitsubishi Evolution.

Vzhled u Sportsedanu dokonale souzní se sportovní podstatou vozu a dech beroucím zážitkem z jízdy. Celkový pocit z automobilu ještě umocňuje výbava, která zahrnuje 7 airbagů, klimatizaci nebo systém regulace stability trakce ASC a TCL.

Zkrátka: Vzhled, vybavenost i samotná podstata vozu Mitsubishi LancerSportsedan jej určují pro to, aby se stal králem silnic, na který vám zajistí nejen rychlost, ale také stabilitu a bezpečí.

Mitsubishi Lancer Sportback

Pětidvéřová varianta Mitsibishi Lancer nazvaná Sportback jako stvořená pro rychlou a zároveň bezpečnou jízdu po otevřených silnicích, stejně jako po městě. Příjemný zážitek z jízdy je opět zaručen.

Velký důraz je kladen znovu na design karosérie. Její působivé linie a robustní křivky přímo vyzývají k otočení se za tímto sportovně laděným vozem. Pokud se rozhodnete pro Mitsubishi Lancer Sportback, můžete si být jisti, že získáte luxusní automobil, který splňuje nejvyšší normy komfortu a obsahuje ty nejmodernější trendy v automobilovém průmyslu.

Motorizace Mitsubishi Lancer Sportsedan a Sportback

Automobily Mitsubishi Lancer Sportsedan a Sportback jsou v prodeji v motorizaci 1.6 MIVEC (86 kW/117 k).
Co se vybavenosti týká, jsou na trhu varianty INFORM a INVITE.

Ceník Mitsubishi Lancer Sportsedan a Sportback v roce 2017

Ceny Mitsubishi Lancer Sportsedan a Sportback se pohybují od 343.750 Kč do 379.250 Kč dle specifikací vozu. Možná je samozřejmě také koupě na splátky. Podrobnější informace, jako jsou cena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mitsubishi Lancer Sportsedan naleznete zde a pro Mitsubishi Lancer Sportback zde.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mitsubishi, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a náhradní díly Mitsubishi Lancer Sportsedan a Sportback

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mitsubishi. Bude se vám věnovat proškolený personál,případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mitsubishi jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, disky, atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mitsubishi Lancer Sportsedan nebo Sportback

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy při jízdě po Praze nebo okolí.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí.V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz