MITSUBISHI Outlander PHEV

MITSUBISHI
Outlander / PHEV

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 959 900,-

Nový Mitsubishi Outlander PHEV

Mitsubishi se na poli elektromobilů může pyšnit prvním modelem SUV Plug–In Hybrid na světě, který má pohon všech čtyř kol. Tímto prvním modelem je právě Mitsubishi Outlander PHEV. Japonský elektromobil v sobě kombinuje dva elektromotory, které pohánějí přední i zadní nápravu, a také spalovací benzinový motor s generátorem. Jeho obrovskou předností je díky tomu schopnost úsporné a ekologické jízdy, což je vhodné zejména do města. Zároveň se ale můžete spolehnout na velmi dobrý kombinovaný dojezd, který dosahuje až 880 kilometrů. Kombinovaná spotřeba je navíc jen 1,9 litru na 100 kilometrů. Dobře se budete cítit v prostorném interiéru, důraz je kladen na vysokou bezpečnost i využití těch nejmodernějších technologií.

Mitsubishi Outlander PHEV je jedním z nejoblíbenějších a nejprodávanějších elektromobilů, což platí zejména pro evropský trh.

Pohodlí, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí

Japonští inženýři z Mitsubishi se při vývoji nového modelu Outlanderu soustředili opět na to, aby si řidič i celá posádka vozu užívali co největšího komfortu a zároveň byli maximálně ochráněni. Mitsubishi Outlander 2017 proto disponuje novým, komfortním a svěže působícím interiérem, kde naleznete celou řadu luxusních prvků. Nechybí ani mnoho inovativních bezpečnostních prvků.

Mitsubishi Outlander 2017 je středně velké SUV, ideální pro rodiny s dětmi. A samozřejmě pro všechny, kteří chtějí cestovat pohodlně a bezpečně. Že tyto předpoklady nový Mitsubishi Outlander naplní, přesvědčují také pozitivní recenze a umístění na předních příčkách redakčních testů.

Automobil se pyšní také vysokou šetrností vozu vůči životnímu prostředí, kdy splňuje vynikající emisní normu Euro 6.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mitsubishi, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis Mitsubishi Outlander

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mitsubishi. Bude se vám věnovat proškolený personál,případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství.

Projeďte se v Mitsubishi Outlander

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mitsubishi Outlander, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz